اعضای کانون پرورش فکری بستک به اردوی تابستانه رفتند

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز بستک گفت: با پایان یافتن کارگاه‌های اوقات فراغت تابستان، اردوی درون شهری به تفکیک گروه‌بندی ویژه اعضای نوباوه، نوخوان و نونهال برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز بستک از اردو تابستانه اعضای مرکز خبر داد و گفت: این اردو فرصتی برای پایدارسازی و افزایش مهارتهای اعضای کانون پرورش فکری است.

وی افزود: با پایان یافتن کارگاه‌های اوقات فراغت تابستان، اردوی درون شهری به تفکیک گروه‌بندی ویژه اعضای نوباوه، نوخوان و نونهال برگزار شد. برپایی اردوها یکی از فعالیتهای جذاب و فرصتی برای پایدارسازی اعضاست و تاثیر ماندگار در روحیه آن‌ها دارد و به نوعی تمرین زندگی کردن است.

رحمانی عنوان کرد: اولین اردو با حضور بیش از ۴۵ نفر از اعضای نوباوه در پارک بانوان با اجرای فعالیت‌هایی همچون قصه‌گویی، بازی، سرگرمی و مسابقه انجام گرفت. اردوی دخترانه دومین اردویی بود که با حضور بیش از ۳۵ نفر از اعضای دختر به بوستان شهر جناح و بام کهتویه صورت گرفت و مربیان با اجرای فعالیت‌های گروهی مثل مسابقه، شعرخوانی و بازیهای بومی محلی، رصد ستارگان و صورت‌های فلکی (مثلث تابستانه) در صحرای خلوص به مشارکت دعوت شدند.

مسئول کانون پرورش فکری بستک پایان بخش اردوها را اردوی پسرانه اعلام کرد و اظهار داشت: اردوی سوم با حضور بیش از ۳۰ نفر از اعضای پسر تشکیل شد و از بام سنگی کهتویه بازدید و با انواع سنگ سازه‌هایی که با همت محمد شریف احمدی از هنرمندان روستای کهتویه ساخته شده بود آشنا شدند و با اجرای شیرین‌کاری، بازیهای بومی محلی، مسابقه و برپایی نماز جماعت، روزی پرنشاط را سپری کردند.

انتهای پیام/