دهیار کوخرد عنوان کرد:

نقش مهم مشارکت‌های مردمی در پویایی اقتصاد

دهیار کوخرد گفت: آنچه امروز بیش از پیش به آن نیازمندیم یک حرکت همه جانبه از سوی تمام اقشار جامعه برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های اقتصادی و تجاری است.

به گزارش بستک نیوز، عمران بارکار دهیار کوخرد در گفتگو با خبرنگار ما از امام جمعه، شورای اسلامی، سادات، معتمدین و همچنین کسانی که در این یک سال حامی و همیار دهیاری کوخرد بوده‌اند تشکر کرد.

وی با اشاره به اقداماتی مانند مدیریت پسماند، جمع آوری نخاله‌های ساختمانی، بهسازی معابر، ایجاد فضای سبز، توسعه شبکه آب، توسعه و بهبود روشنایی، حمایت از ورزش‌های همگانی، طرح توسعه نقشه برداری هوایی، میراث فرهنگی، ایمن‌سازی معابر، تاسیسات حفاظتی و مدیریت سیلاب به معرفی کارهای در دست اقدام دهیاری مانند روشنایی آرامستان، روشنایی تا محدوده روستای چاله، بلوارکشی و روشنایی تا روبروی پارک خضرا، نصب دوربین‌های نظارتی و پلاک خوان، مدیریت روان آب‌ها و احیای پل‌های قدیمی جاده اصلی پرداخت.

عمران بارکار اظهار داشت: آنچه امروز بیش از پیش به آن نیازمندیم یک حرکت همه جانبه از سوی تمام اقشار جامعه برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های اقتصادی و تجاری است.

وی با اشاره به موقعیت کوخرد که از دیرباز یک ظرفیت تجاری و بازرگانی بوده است بیان داشت: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای پویا در زمینه اقتصادی داشته باشیم، مردم باید پای کار باشند و مجموعه شورای اسلامی و دهیاری کوخرد نیز با ایجاد فرصت برابر برای همه به عنوان هماهنگ کننده و نظارت کننده از هرگونه طرح و ایده اقتصادی حمایت خواهند کرد.

دهیار کوخرد خاطرنشان کرد: بزودی جلساتی پیرو همین موضوع با حضور مردم و کارشناسان این حوزه برگزار خواهد شد. در پایان نیز از تمامی همکاران مجموعه دهیاری بدلیل تلاش‌های شبانه‌روزی و خدمات‌رسانی تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/