حمایت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء

«بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء 1401» با حمایت مرکز تحقیق ‌و توسعه همراه اول و همراهی آکادمی همراه، توسط مرکز اینترنت اشیاء ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش بستک نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرکز اینترنت اشیاء ایران با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اقدام به برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء ۱۴۰۱ می‌کند.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول علاوه بر حمایت‌های معنوی معمول، به صورت ویژه تمام یا بخشی از هزینه‌های شرکت در دوره را برای شرکت‌کنندگان منتخب با رزومه برتر تأمین خواهد کرد.

این بوتکمپ با هدف شناسایی تیم‌های توانمند در حوزه اینترنت اشیاء طراحی شده و مرکز تحقیق و توسعه همراه اول زمینه را برای حمایت و پشتیبانی لازم از تیم‌های شناسایی شده برتر در روز اختتامیه را فراهم خواهد کرد.

این بوتکمپ به صورت حضوری و مجازی در قالب ۱۲۰ ساعت دوره آموزشی مهارت محور از امروز ۱۵ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد؛ دوره حضوری این بوتکمپ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

در این بوتکمپ به موضوعاتی مانند «سخت ‎افزار اینترنت اشیاء»، «ارتباطات اینترنت اشیاء»، «پلتفرم اینترنت اشیاء»، «هوش مصنوعی در اینترنت اشیاء» و «امنیت اینترنت اشیاء» پرداخته می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه https://iotiran.com/product/iot-bootcamp-1401/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/