برای همراهی با زائران اربعین؛

پنج کانتینر اتاق خنک همراه اول راهی نقاط مرزی با کشور عراق شد

همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی و همراهی با زائران اربعین، پنج اتاق خنک در قالب کانتینرهای مجهز را در اختیار سازمان اورژانس کشور برای استقرار در نقاط مرزی با کشور عراق قرار داد.

به گزارش بستک نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آستانه اربعین حسینی (ع) و راهپیمایی عظیم عاشقان اباعبدالله، اپراتور اول تلفن همراه همگام با زائران این رویداد مردمی، اقدام به حمایت از سازمان اورژانس کرد.

با توجه به شرایط فصلی و گرمای هوا، یکی از موضوعات رایج در مسیر حرکت زائران، گرمازدگی است که دست اندرکاران اجرایی در این مراسم همواره با ابتکاراتی به دنبال پیشگیری و مواجهه با این شرایط هستند.

امسال در صفر ۱۴۴۴ نیز همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی خود و همراهی با اربعینی ها، پنج کانتینر برای استفاده در قالب «اتاق خنک» را در اختیار سازمان اورژانس کشور قرار داد تا با استقرار آن‌ها در نقاط مرزی با کشور عراق، بتواند میزبان زائران گرمازده باشد تا ادامه حرکت برایشان مهیا شود.

این کانتینرها ضمن مجهز بودن به سیستم روشنایی و برق کشی و فرش بودن، هر کدام دارای ۳ اسپلیت خنک کننده هستند و با طراحی نشان همراه اول بر روی آن ها، زمینه‌ای فراهم شده تا زائران از فاصله دور نیز بتوانند این کانتینرها را تشخیص داده و در صورت نیاز به اتاق خنک مراجعه کنند.

انتهای پیام/