قول مساعد وزیر نیرو برای تامین ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به شهرستان بستک

در پی دیدار صبح امروز احمد جباری نماینده مردم بستک بندرلنگه وپارسیان با دکتر محرابیان وزیر نیرو مقرر شد مبلغ یکصد میلیارد تومان جهت تکمیل خط انتقال آب دریا به شهرستان بستک طی روزهای آینده به حساب آبفا هرمزگان واریز شود.

به گزارش بستک نیوز، احمد جباری در این خصوص گفت: در نشست با وزیر نیرو به مسائل و مشکلات آبی حوزه غرب هرمزگان در شهرستان‌های بندرلنگه، بستک و پارسیان پرداخته شد.

نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در این نشست از وزیر نیرو تخصیص فوری منابع به پروژه خط انتقال آب از دریا به شهرستان بستک که هدف آن آبرسانی به کل شهرستان بستک و روستاهای در طول در مسیر در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه است، انتقال آب خط محرم به بندرمقام، اتصال شهر دشتی پارسیان به خط آب محرم و رفع مشکلات آبی روستاهای ساحلی پارسیان، بخش‌های شیبکوه و مهران از جمله روستاهای انجیره و منطقه دوآب را درخواست کردم.

احمد جباری گفت: خوشبختانه با حمایت و همراهی مهندس محرابیان وزیر نیرو و دستور صریح و آنی ایشان جهت تکمیل پروژه خط انتقال آب به شهرستان بستک مقرر گردید مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات بند ط به حساب آبفا هرمزگان طی هفته جاری واریز گردد.

انتهای پیام/