با ابلاغ وزیر کشور:

شهرداری جناح به درجه پنج ارتقا یاقت

شهردار جناح گفت: ارتقای درجه شهرداری جناح مدتهاست در دستور کار ما قرار گرفته بود و با پیگیری‌های مستمر امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ این مهم انجام شد.

به گزارش بستک نیوز، محمد جلالی شهردارجناح در این خصوص گفت: ارتقای درجه شهرداری جناح مدتهاست در دستور کار ما قرار گرفته بود و با پیگیری‌های مستمر، محقق و ابلاغ آن از سوی وزیرمحترم کشور امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ این مهم انجام شد که جادارد از حمایت‌های بی‌شائبه و موثر مهندس دوستی استاندار محترم و تلاش‌های معاون محترم هماهنگی امورعمرانی، مدیرکل محترم امورشهری وشوراها و کارشناسان محترم دفتر امورشهری و شوراها، قدردانی و تشکرویژه گردد.

وی با بیان اینکه ارتقای درجه شهرداری‌ها، بر مبنای سه شاخص درآمد مستمر و خالص شهرداری، جمعیت شهر و موقعیت شهر از لحاظ تقسیمات کشوری، صورت می‌گیرد اضافه کرد: ارتقای درجه شهرداری نشان از رشد آن است و ان شاءالله باعث توسعه و آبادانی بیشتر شهر می‌شود.

جلالی شهردار جناح ادامه داد: رشد میزان اعتبارات اختصاص یافته از محل ارزش افزوده، کمک به شرایط مالی، عمرانی و تجهیزاتی، چارت سازمانی و نیروی انسانی شهرداری و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان از دیگر مزایای ارتقای درجه شهرداری است.

انتهای پیام/