حوزه قضایی شهرستان از ظرفیت رسانه‌ها برای آموزش و پیشگیری از وقوع جرم استفاده خواهد کرد

عوامل پایگاه خبری بستک نیوز و خبرنگار رسانه مردمی صبح امروز همزمان با هفته قوه قضاییه با محمدرضا قلندری رییس حوزه قضایی شهرستان بستک دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش بستک نیوز، آرمان اسدپور مدیرمسئول پایگاه خبری بستک نیوز در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به همه کارکنان حوزه قضایی شهرستان بستک گفت: تعامل بسیار مناسب بستک نیوز با حوزه قضایی شهرستان بستک در سالهای گذشته حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی بوده است.

وی در این دیدار علاوه بر تشکر از حمایت دستگاه قضا از خبرنگاران در چهارچوب قانون به تعامل هرچه بیشتر مجموعه دادگستری با رسانه‌ها تاکید کرد.

محمدرضا قلندری رییس حوزه قضایی شهرستان بستک نیز در سخنانی ضمن تبیین شخصیت والای شهید بهشتی و تشریح وظایف قوه قضاییه گفت: خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند و تاکید ما بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای آموزش و پیشگیری از وقوع جرم است. وی درادامه با اشاره به اینکه مدیریت اخبار خصوصا در فضای مجازی امروزه بسیار پراهمیت است افزود: فضای مجازی با توجه به گستردگی‌اش از حساسیت بالایی برخوردار است و مدیریت در این حوزه بسیار مهم است لذا وجود رسانه‌های معتبر و قانونی و استفاده از افراد آموزش دیده در این حوزه لازم و ضروری است.

قلندری در ادامه اضافه کرد: تا زمانی که رسانه‌ها و خبرنگاران در چهارچوب قانون مطبوعات و قوانین جاری کشور فعالیت کنند از حمایت حوزه قضایی برخوردارند.

وی در پایان از همکاری و همراهی رییس و کارکنان مجموعه دادگستری شهرستان به ویژه آقای عقیلی رابط شورای حل اختلاف در شهرستان تقدیر بعمل آورد.

انتهای پیام/