امام جمعه شهرستان بستک:

حضور مسئولین در کنار مردم، باعث امیدواری مردم به نظام خواهد شد

امام جمعه شهرستان بستک گفت: بیشترین مجموعه گردشگری در سطح استان هرمزگان، در شهرستان بستک وجود دارد که مسئولین استانی باید توجه خاص به شهرستان ما داشته باشند.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در خطبه‌های نماز جمعه گفت: گاهی اوقات می‌بینم که جوانان، سر کوچه نشسته‌اند و وقت خود را بیهوده می‌گذرانند.

وی افزود: عمر شریف خود را به بطالت نگذرانید، در حال مطالعه و علم‌آموزی باشید که کسب علم، موفقیت را به انسان هدیه می‌بخشد. سعی کنید بهترین بهره را از وقت خود ببرید.

امام جمعه شهرستان بستک ضمن تقدیر از ماشاالله خنجی رییس اداره میراث فرهنگی اظهار داشت: بیشترین مجموعه گردشگری در سطح استان هرمزگان، در شهرستان بستک وجود دارد که مسئولین استانی باید توجه خاص به شهرستان ما داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری میز خدمت در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: حضور مسئولین در کنار مردم باعث امیدواری مردم به نظام خواهد شد. قطعا با حضور مسئولین، مشکلات روستاها خصوصا روستاهای دورافتاده با راه‌های صعب‌العبور زودتر حل خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در خطبه دوم افزود: بشر در هیچ دوره‌ای تاکنون شاهد سقوط خانواده و این وضعیت اسفبار نبوده است. مشکلات عدیده‌ای با تبلیغات مسموم غرب علیه خانواده به راه افتاده که جای فرهنگ زیبای اسلامی و قرآنی در آن خالی است.

وی همچنین از امنیت شعلی نیروهای کار گفت و بیان داشت: امنیت شغلی مسئله مهمی برای قشر کارگر است. آن‌ها باید شغل پایداری داشته باشند تا با مشکلات و فقر مواجه نشوند.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان تصریح کرد: هیچ دولتی نمی‌خواهد که مردم تحت فشار و تنگنا قرار بگیرند. انتظار داریم مسئولین تراز اول کشور به دنبال گره‌گشایی و حل مشکلات مردم باشند.

انتهای پیام/