در خطبه های نماز جمعه بستک عنوان شد:

امارات هیچوقت قدرتی نداشته و کماکان نیز قدرتی ندارد / سایه انتقام ایران تا آخر عمر بر زندگی ترامپ سنگینی خواهد کرد

امام جمعه شهرستان بستک گفت: حمله گسترده انصارالله یمن به مواضع رژیم مزدور امارات، نشان داد که امارات هیچوقت قدرتی نداشته و کماکان نیز قدرتی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و دوری از گناه، با برشمردن صفات و ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: بهترین الگو برای یک زندگی سالم حضرت فاطمه زهرا (س) است.جمهوری اسلامی به زن شخصیت داد و با الگوی حضرت زهرا (س) آن را تعریف کرد.

وی افزود: نگاه غرب به زن نگاهی ناقص و غلط انداز است در حالیکه نگاه اسلام به زن عزت بخش و کرامت بخش است.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی اظهار داشت: آنچه دستگاه های غرب تبلیغ می کنند برهنگی و فساد در یک قالب زیباست که می توان آن را جاهلیت مدرن دانست.

وی خاطرنشان کرد: اگر مشکلات معیشتی در جامعه حل نشود مشکل فرزندآوری پیش خواهد آمد و جمعیت رو به زوال خواهد رفت.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از‌ خطبه ها گفت: از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم، ماشین تبلیغات دشمن با پادویی برخی عوامل داخلی، تبلیغات شدیدی علیه دولت راه انداخت.

وی تصریح کرد: یک بمباران خبری علیه دولت تا یک جنگ ادراکی و شناختی علیه جمهوری اسلامی ایران در فضای جهانی با هدف اینکه نشست وین را تحت الشعاع قرار دهند ایجاد کردند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی تاکید کرد: ایران و روسیه روابط رو به گسترشی دارند در حالیکه آمریکایی ها همیشه از موضع بالا به کشورهای دیگر نگاه می کنند اما رابطه ایران و چین و روسیه از موضع بالا نیست.ارتباط ایران با شرق دنیا ارتباط برد-برد است.

وی با اشاره به ۵ فرمان رییس جمهور در نظام بانکی گفت: مردم انتظار دارند این فرمان ها تقویت شود تا توجه بیشتری به مردم صورت گیرد.قطعا سودهای زیادی که از‌ مردم گرفته می شود از نظر شرعی صحیح نیست.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان خطبه ها اظهار داشت: در مسئله شهادت سردار سلیمانی، سایه انتقام ایران تا آخر عمر بر زندگی ترامپ سنگینی خواهد کرد و روزی توسط پهپادهای ایران خودش و زندگی اش نابود خواهد شد.عاملان کفر بدانند در دوران مسئولیت اگر غلطی کردند ما دست بردارشان نخواهیم بود.

وی همچنین حملات کوبنده مقاومت یمن به ابوظبی را مورد بحث قرار داد و گفت: حمله گسترده انصارالله یمن به مواضع رژیم مزدور امارات که نقطه های حساس و راهبردی آنها را در هم کوبید، نشان داد که امارات هیچوقت قدرتی نداشته و کماکان نیز قدرتی ندارد.آنها موجودات ضعیفی هستند ولی پشت خود را به استکبار جهانی گرم می دانند.

انتهای پیام / ش.ز