سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری عنوان کرد:

تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاه ها بیش از گذشته صورت گیرد

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک بر تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاه ها بیش از گذشته تاکید کرد و اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید به دنبال مشارکت و جذب خیرین در حوزه خود باشند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دکتر ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری با اشاره به بارندگی شدید اخیر، بحران به وجود آمده و خسارات وارده به زیرساخت های شهرستان، از مشارکت و همراهی همه دستگاه ها، مسئولین و مردم که با جدی گرفتن هشدارها موجب شدند از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود تشکر کرد.

وی افزود: از آنجایی که ادارات و نهادهای شهرستان حلقه اتصال بین دولت و مردم هستند عملکرد مثبت مسئولین نشان دهنده رضایت مندی مردم از دولت خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در ادامه بر تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دستگاه ها بیش از گذشته تاکید کرد و اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید به دنبال مشارکت و جذب خیرین در حوزه خود باشند.

وی همچنین ضمن تشریح سفر روز پنجشنبه دکتر رئیسی ریاست محترم جمهور به استان هرمزگان و حضور نماینده ویژه ایشان به شهرستان بستک، از بازدید محرابیان وزیر نیرو از دو پروژه حیاتی جاده خور و آبرسانی از چارک به شهرستان بستک خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در پایان تاکید کرد: با توجه به نزدیک بودن دهه مبارک فجر، همه دستگاه ها پروژه های قابل افتتاح خود را به فرمانداری اعلام نمایند.

انتهای پیام / ش.ز