امام جمعه شهرستان بستک در جلسه شورای اداری عنوان کرد:

ارزش و جایگاه مدیر باید حفظ شود / زیرساخت های شهری ما دچار مشکلات فراوان است

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به بارش های اخیر گفت: زیرساخت های شهری ما دچار مشکل است.مردم، بازاری ها و ابنیه در باران اخیر دچار خسارات فراوانی شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در جلسه شورای اداری با اشاره به روایات و سخنان گهربار حضرت علی (ع) گفت: معیارهایی تخصصی برای انجام موفقیت آمیز یک شغل لازم است که این معیارها بین مدیریت اسلامی و مدیریت غربی مشترک است و برای تقویت یک مدیر از آن استفاده می شود.

وی افزود: یک مدیر باید علم و دانش کافی را نسبت به مسئولیتی که برعهده دارد داشته باشد در غیر این صورت، کارها به مشکل بر می خورد و مردم دچار سردرگمی می شوند.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار داشت: حداقل ۲۰ سال زمان لازم است تا یک انسان مدیر بشود.ارزش و جایگاه مدیر باید در جامعه حفظ شود.آمد و رفت مدیران به گونه ای نباشد که وقتی یک مدیر، دوره ای از مدیریت را گذراند مثل پارچه ای کهنه آن را بپیچیم و دور بیاندازیم.این مسائل را حمل بر جانبداری نکنید.واقعیت هایی است که همه باید بپذیرند.اهمیت و جایگاه مدیر را بیشتر درک کنید.نگاه یک مدیر به مردم باید سخاوتمندانه باشد.مدیر باید تقوا داشته باشد.مدیر باید صادقانه با مردم حرف بزند.

وی با اعلام اینکه تقوای سیاسی در کار بسیار مهم است افزود: اگر شایستگی داشته باشید خداوند دست شما را می گیرد.ولی اگر بخواهیم با شخصیت و آبروی دیگران بازی کنیم تا خودمان را بالا بکشیم، این مسئله خطرناکی است و در شرایطی به زمین می خوریم که کسی نمی تواند ما را بلند کند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه با اشاره به بارش های اخیر گفت: زیرساخت های شهری ما دچار مشکل است.شهرداری ما نیاز به بودجه دارد و باید از آنها پشتیبانی شود.مردم، بازاری ها و ابنیه در باران اخیر دچار خسارات فراوانی شده اند.

وی همچنین به وضعیت کرونا در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: آمار مبتلایان مجددا رو به افزایش است.هر جا گروهی می خواهند تجمع داشته باشند باید از تجمع آنها جلوگیری شود.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان مسئله واگذاری زمین به جوانان در روستا را مسئله ای مهم دانست و از ارگان های زیربط خواست تا با برگزاری جلسات، این مسئله را حل و فصل کنند تا مردم سر در گم نباشند.

انتهای پیام / ش.ز