لغو مراسمات و تجمعات از قبیل عروسی، ختم و جشنواره‌ها / تعطیلی پارک‌ها، بوستان‌ها و اماکن تفریحی / لغو مسابقات ورزشی در سطح شهرستان

به گزارش بستک نیوز ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه فوق‌العاده ستاد کرونا گفت: به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد.

به گزارش بستک نیوز، ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه فوق‌العاده ستاد کرونا با اشاره به تعطیلی دو هفته ای نمازهای یومیه، نماز جمعه و غیرحضوری شدن مدارس در کوخرد، گریند، زنگارد و بست‌قلات / لغو مراسمات و تجمعات از قبیل عروسی، ختم و جشنواره‌ها / تعطیلی پارک‌ها، بوستان‌ها و اماکن تفریحی / لغو مسابقات ورزشی در سطح شهرستان / فعالیت کبابی‌ها و رستوران‌ها بصورت بیرون‌بر فعالیت خواهند کرد اطهار داشت: به دنبال شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: شهرداری و دهیاری در شهرها و روستاها تا اطلاع ثانوی اماکن تفریحی مانند پارک‌ ها و بوستان ها که سبب تجمع افراد می گردد را تعطیل نمایند.

بستان همچنین از بخشداران خواست طی هماهنگی با امامان جمعه، مدیران آموزش و پرورش و دهیاران روستاهای درگیر از جمله کوخرد، بست قلات، زنگارد و گریند نمازهای یومیه و جمعه به مدت دو هفته برگزار نشود و ضمن غیرحضوری بودن مدارس در طول این دو هفته از هرگونه مراسم و تجمعاتی از قبیل عروسی، ختم و برگزاری جشنواره خودداری گردد.

رییس ستاد کرونا شهرستان بستک خاطرنشان کرد: تمام مسابقات ورزشی رسمی و دوستانه شهرستان لغو و مسابقات استانی نیز بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

وی افزود: فعالیت کلیه رستوران ها و کبابی ها تا اطلاع ثانوی به صورت بیرون خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در پایان بر تشدید نظارت ها توسط بازرسین بهداشت، نیروی انتظامی، اداره صمت و اتحادیه اصناف تاکید کرد.

انتهای پیام/