سرپرست فرمانداری بستک:

فرمانداری بستک متعلق به قشر و یا گروه خاصی نخواهد بود

سرپرست جدید فرمانداری بستک گفت: فرمانداری بستک متعلق به قشر و یا گروه خاصی نخواهد بود و برای پیشرفت شهرستان بستک دست یاری به سوی همه اقشار مردم دراز میکنم.

به گزارش بستک نیوز، دکتر ولی بستان سرپرست جدید فرمانداری بستک در مراسم معارفه خود گفت: سیزده دی ماه تاریخ عروج بزرگ مردی است که محبوب قلب همه ایرانیان و مسلمانان و آزادی خواهان دنیاست ، حاج قاسم سلیمانی قهرمان مردم ایران است و مردم ایران داشته های فرهنگی و انقلابی را در وجود او متبلور و مجسم میبینند ، روز تشییع پیکر‌ مطهر حاج قاسم سلیمانی ده ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در کشور های دیگر به پاس خون حاج قاسم به خیابان آمدند و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند.

وی افزود: شهرستان بستک را دوست میدارم و روزی که مهندس دوستی به بنده اعتماد کردند و این مسئولیت را به عهده بنده گذاشتند با پیام ها و تماس های پر از مهر و محبت مردم مواجه شدم و از خدا میخواهم توانی به بنده بدهد تا با خدمت صادقانه و همت و تلاش جهادی بتوانم قدردان لطف و محبت مردم باشم.

سرپرست فرمانداری بستک در ادامه گفت: دغدغه مهندس دوستی استاندار هرمزگان موضوع اقتصادی و رفع معضل بیکاری است و بنده با شناخت کافی از شهرستان بستک و ظرفیت های منطقه برنامه کاری تدوین کرده ام که با مشورت با صاحب نظران در مسیر توسعه فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی حرکت خواهیم کرد.

دکتر بستان همچنین در این مراسم گفت: فرمانداری بستک متعلق به قشر و یا گروه خاصی نخواهد بود و برای پیشرفت شهرستان بستک دست یاری به سوی همه اقشار مردم دراز میکنم.

وی در پایان ضمن تشکر از تلاش همه فرمانداران شهرستان بستک از استاد حبییی تا آقایان قتالی و قسوریان گفت : همچنین از تلاش همه نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان ، برادرم آقای سید عبدالله حسینی ، دوست و برادر ارزشمندم آقای دکتر ناصر شریفی که تا به امروز خالصانه به مردم خدمت کردند تشکر می کنم. وی اضافه کرد : همچنین ضمن تشکر از خدمات و کمک های مهندس حاج احمد جباری نماینده کنونی مردم از این برادر عزیز نیز درخواست دارم مانند گذشته در کنار فرمانداری بستک و مردم باشند و خدمات خود را مانند گذشته ادامه دهند.

انتهای پیام/