فعالیت بیش از ۱۰ هزار سایت بر علیه اسلام / محور دشمنان تخریب بنیان خانواده است

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در حاشیه همایش تجلیل از بانوان شهرستان بستک طی گفتگویی با خبرنگار بستک نیوز اظهار داشت: حضرت صدیقه طاهره محور شناخت حق و باطل است و شخصیت و جایگاه ایشان در بین زنان به عنوان الگو قرار می گیرد. وی افزود: فاطمه زهرا ادامه دهنده راه و سیره رسول خداست.شخصیت […]

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در حاشیه همایش تجلیل از بانوان شهرستان بستک طی گفتگویی با خبرنگار بستک نیوز اظهار داشت: حضرت صدیقه طاهره محور شناخت حق و باطل است و شخصیت و جایگاه ایشان در بین زنان به عنوان الگو قرار می گیرد.

وی افزود: فاطمه زهرا ادامه دهنده راه و سیره رسول خداست.شخصیت و شانیت زن آنقدر مهم است که بزرگان ما به این مسئله اهمیت ویژه ای داده اند.

امام جمعه شهرستان بستک با بیان اینکه یک زن خوب بهترین شوهر را در کنار خود پرورش میدهد افزود: زنان باید در نحوه برخورد با نامحرم ، نحوه سخن گفتن ، حجاب و … حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند چرا که ایشان در حجاب و پاکدامنی اسوه زنان عالم هستند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های فاسد ماهواره ای گفت: دشمن با اثرگذاری زیاد مشغول تولید برنامه های مختلف است بطوریکه محور آنها تخریب بنیان خانواده در برنامه های ماهواره ای است.

وی تصریح کرد: دشمن از طریق ماهواره می خواهد برنامه های فاسد خود را برای مردم عادی جلوه دهد تا جریاناتی امثال دوست یابی و بی بند و باری در جامعه گسترش یابد.

امام جمعه شهرستان بستک با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار سایت بر علیه اسلام و مسلمانان در حال فعالیت هستند افزود: این برنامه دشمن با بودجه ای بالغ بر یک میلیارد دلار در سال در حال انجام است که ترویج خشونت در خانواده ، ترویج لوازم آرایشی و داروهای غیرمجاز را در بردارد.