به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی:

نمایشگاه کتاب در بستک افتتاح شد

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بستک، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در شهر بستک افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عصر امروز همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بستک، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در شهر بستک افتتاح شد.

در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، محمّد محمّدی زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: نمایشگاه کتاب از امروز تا ۱۸ آذرماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب پذیرای علاقه مندان به کتاب خواهد بود.

وی افزود: این نمایشگاه با بیش از ۲ هزار عنوان کتاب و ۱۰ هزار جلد کتاب به نشانی شهر بستک، بعد از چهارراه شیخ، جنب مسجد ابوالفتح خان در سالن محصولات فرهنگی پرتقال دایر گردیده است.

محمّدی زاده خاطرنشان کرد: مدیریت نمایشگاه کتاب برعهده آقای عیسی بذرافکار است و کتاب های موجود در این نمایشگاه تنوع خاصی دارد که در بعضی از کتاب ها تا تخفیف ۵۰ درصد نیز لحاظ شده است.

قابل ذکر است که پس از افتتاح نمایشگاه کتاب، از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از آقای بذرافکار با اهداء لوح سپاس، تقدیر شد.همچنین از طرف امام جمعه، فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهر بستک تعدادی کتاب خریداری و به موسسه گل های امید اهداء شد.

تصاویری از افتتاحیه این نمایشگاه را در زیر ببینید.عکاس: شهاب زمانی

انتهای پیام / ش.ز