تخفیف ویژه استفاده از اماکن گردشگری برای مددجویان بهزیستی بستک

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک از تخفیف ویژه استفاده از اماکن گردشگری و مجتمع آب‌درمانی برای کلیه مددجویان بهزیستی بستکی خبر داد.

به گزارش بستک نیوز، ماشاالله خنجی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک در دیدار با رییس بهزیستی این شهرستان با بیان اینکه مناسب سازی فضای تاسیسات اماکن گردشگری از الویت های این اداره است گفت: در طراحی‌ اماکن گردشگری، نقشه های جدید مجتمع های تفریحی و گردشگری، امکانات مناسب سازی ویژه توانخواهان و معلولین دیده می شود.

وی خاطرنشان کرد: طی تعامل با اداره بهزیستی، برای کلیه مددجویان بهزیستی استفاده از اماکن گردشگری و مجتمع آب درمانی با تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

علی غنایی رییس اداره بهزیستی شهرستان بستک نیز ضمن قدردانی از زحمات خنجی گفت: اداره میراث فرهنگی با پتانسیل آموزش صنایع دستی برای مددجویان بهزیستی، می تواند باعث رشد گسترش فرهنگی سطح شهرستان شود.

وی افزود: با همکاری دوجانبه درخصوص توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و جامعه هدف بهزیستی، گام‌های بلندی برداشته می شود.

غنایی خاطرنشان کرد: با ارائه آموزش صنایع دستی به جامعه تحت پوشش بهزیستی، امکان ورود آنها به بازار کار و همچنین ارتقاء سطح تولیدات داخلی و گسترش فرهنگ جامعه را شاهد هستیم.

انتهای پیام/