سرپرست فرمانداری شهرستان بستک اعلام کرد:

سهمیه آرد نانوایی های تعطیل کسر میشود

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک گفت: با نانوایی‌هایی که بدون هماهنگی و بدون عذر موجه تعطیل گردد برخورد شده و سهمیه آرد آنها کسر میشود.

به گزارش بستک نیوز، حمید قسوریان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه بررسی مسائل و مشکلات نانوایی ها و نان فانتزی های سطح شهرستان به مشکلات حوزه آرد و نان و راهکارهای لازم جهت رفع این مشکلات و همچنین برخورد قاطع با خارج کنندگان آرد از شهرستان اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم گیری درخصوص نحوه توزیع و میزان سهمیه آرد و مسائل مربوط به آن در سطح هر بخش برعهده بخشداری ها و با هماهنگی ادارات صمت و اتاق اصناف خواهد بود.

قسوریان با بیان اینکه برنامه زمانبندی پخت نان و کیفیت نان باید مورد توجه نانوایان قرار گیرد تاکید کرد: حمایت از نانوایان و حل مشکلات آنها در اولویت دستور کار ما قرار دارد ولی این مشکلات نباید در ارائه خدمات به مردم خللی ایجاد کند، بنابراین با نانوایی هایی که بدون هماهنگی و بدون عذر موجه تعطیل گردد برخورد و سهمیه آرد آنها کسر خواهد شد.

سرپرست فرمانداری بستک همچنین از متصدیان واحدهای نانوایی خواست برای صرفه جویی بیشتر و در صورت دسترسی، از گاز شهری به جای گازوئیل استفاده نمایند.

در پایان این جلسه، متصدیان واحدهای نانوایی و نان فانتزی های سطح شهرستان به بیان مشکلات موجود پرداختند.

انتهای پیام/