نماینده غرب هرمزگان:

تامین اعتبار انتقال آب از بندرچارک به بستک از نتایج سفر کمسیون عمران مجلس به بستک

احمد جباری گفت: بهسازی ورودی بستک، تعیین تکلیف محور خور جناح و تامین اعتبار انتقال آب از بندرچارک به بستک از نتایج سفر کمسیون عمران مجلس به شهرستان بستک بود.

به گزارش بستک نیوز، احمد جباری نماینده غرب هرمزگان گفت: در سفر اخیر کمسیون عمران مجلس به شهرستان بستک مقرر شد برای آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث قسمت میانی جاده خور جناح جلسه‌ای در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر نفت برگزار شود و قرارداد اجرای پروژه به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هرمزگان عنوان کرد: کلنگ پروژه بهسازی و حذف آبنماهای مسیر جناح – فرامرزان به زمین زده شد و مقرر شد که این پروژه در نهایت در ۶ ماه به اتمام برسد.

جباری با اشاره به بازدید کمیسیون عمران مجلس از مسیر خط انتقال آب از آبشیرین کن بندرچارک به شهرستان بستک گفت: تامین اعتبار این پروژه با حضور معاونین و مدیران کل وزارت راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ضمن تاکید بر بهسازی ورودی شهر بستک، تصریح کرد: تامین اعتبار احداث پل گودگز، افزایش اعتبار اجرای پل کوخرد و تامین اعتبار محور تنگ بستک-چاه بنارد در قالب بهسازی مسیر بستک-بندرعباس از دیگر نتایج سفر کمیسیون عمران به غرب هرمزگان بود.

انتهای پیام/