داشتن کارت واکسن، شرط الزامی برای حضور در کلاس های درس است / ارائه خدمات دستگاه های اجرایی صرفا با کارت واکسن صورت پذیرد

جانشین ستاد کرونای شهرستان بستک گفت: داشتن کارت واکسن‌ شرط الزامی برای حضور در کلاس های درس است و همچنین با اصنافی که شاغلان آنها واکسن دریافت نکرده اند برخورد قانونی از جمله پلمپ صورت می گیرد.

به گزارش بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی در جلسه ستاد کرونای شهرستان بستک ضمن تشکر از همراهی افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده اند گفت: با توجه به اهمیت مقوله سلامت و ایجاد مصونیت از ویروس منحوس کرونا، افرادی که تاکنون به هر دلیل ممکن نتوانسته اند واکسن کرونا را دریافت نمایند تقاضا داریم در اسرع وقت به مراکز تزریق واکسن در سطح شهرستان مراجعه و نسبت به واکسینه شدن خود اقدام نمایند.

وی افزود: از آنجاییکه تاکنون قریب به ۱۵ درصد جامعه هدف شهرستان برای دریافت واکسن کرونا مراجعه نکرده اند و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند به افرادی که واکسن کرونا دریافت نکرده اند خدمات ارائه ننمایند.

احمدی دولخانی تصریح کرد: داشتن کارت واکسن‌ شرط الزامی برای حضور در کلاس های درس است و همچنین با اصنافی که شاغلان آنها واکسن دریافت نکرده اند برخورد قانونی از جمله پلمپ صورت می گیرد و نظارت و برخورد با متخلفان در این زمینه از آرایشگاه های مردانه و زنانه آغاز شده است.

جانشین ستاد کرونای شهرستان بستک اظهار داشت: آمارها حاکی از آن است که تاثیرات گسترده واکسیناسیون در روند کاهش بستری و فوتی ها ملموس بوده، لذا تکمیل روند واکسیناسیون در شهرستان باید با جدیت پیگیری و دنبال شود.

انتهای پیام/