بخشدار مرکزی بستک:

دهیاران مردم را نسبت به تداوم رعایت نکات بهداشتی و تزریق واکسن توجیه نمایند

سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی گفت: با توجه به احتمال همه‌گیری دوباره بیماری کرونا و وضعیت آن در شهرستان، لازم است که پروتکل های بهداشتی با دقت از سوی مردم رعایت شود.

به گزارش بستک نیوز، سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی ضمن تشکر از مدافعان سلامت و مشارکت و همراهی مردم شهرستان و بخش با ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: با توجه به احتمال همه‌گیری دوباره بیماری کرونا و وضعیت آن در شهرستان، لازم است که پروتکل های بهداشتی با دقت از سوی مردم رعایت شود.

وی افزود: طرح محدودیت‌های هوشمند باید کماکان با جدیت در دستور کار قرار گیرد.

بخشدار مرکزی بستک بر لزوم نظارت بر اماکن صنفی، عدم برگزاری مراسم عروسی، استفاده از تمام ظرفیت ها برای ترغیب مردم به استفاده از واکسن و همکاری مسئولین بهداشتی، آگاه سازی مردم در جهت پرهیز از دورهمی های خانوادگی و نیز شناسایی و بیماریابی و رعایت دستور العمل های بهداشتی تاکید کرد.

وی اظهار نمود: اصنافی که در سطح بخش مرکزی واکسن تزریق نکرده باشند حق ادامه فعالیت را نداشته و همچنین فعالیت مراکز آب‌درمانی منوط به انجام واکسیناسیون کارکنان و فعالیت ۳۰ درصد ظرفیت امکان پذیر خواهد بود.

شیدایی تاکید کرد: براساس تصمیمات ستاد کرونایی شهرستان هرگونه فعالیت ورزشی نیز مشروط به انجام واکسیناسیون ورزشکاران خواهد بود

وی بیان کرد: عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم می تواند نتایج منفی را به بار بیاورد.