مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های استان با درخشش باشگاه های بستک به پایان رسید

رئیس هیات بدنسازی وپرورش اندام شهرستان بستک گفت: مسابقات پرس سینه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ، با حضور ۵۲ ورزشکار و در قالب ۹ تیم شرکت کننده در سالن پیامبر اعظم شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، ایوب بژندی رئیس هیات بدنسازی وپرورش اندام شهرستات بستک گفت :مسابقات پرس سینه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ، با حضور ۵۲ ورزشکار و در قالب ۹ تیم شرکت کننده در سالن پیامبر اعظم شهرستان بستک برگزار شد.

وی ادامه داد: این مسابقات طی یک روز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رقابت در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و بصورت انفرادی و تیمی برگزار شد.

بژندی افزود: در بخش گروهی و باشگاهی رده سنی جوانان این رقابت ها، تیم پاسلار هرنگ با کسب ۳۱ امتیاز، تیم هیات بدنسازی بستک با کسب ۳۰امتیاز، و تیم هادزین با کسب ۱۲ امتیاز مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

در بخش تیمی و باشگاهی مسابقات بزرگسالان رقابت های پرس سینه، نیز باشگاه هیات بدنسازی بستک با ۵۶ امتیاز، باشگاه بردیا بندرعباس با ۴۶ امتیاز و باشگاه امین بندرعباس با ۳۱امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

احمد کاروانی موفق به کسب عنوان اورالی این دوره از مسابقات شد.

رئیس هیات بدنسازی وپروش اندام شهرستان بستک با تاکید بر این اینکه این دوره از مسابقات با نظم وشور شعف خاصی برگزار شد از حضور دکتر اخلاقی رئیس هیات بدنسازی وپرورش اندام استان وهیات همراه قدردانی وتشکر کرد.