فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

کشف بیش از نیم تن مواد مخدر در بستک و بندرلنگه

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از نیم تن مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک در بستک و بندرلنگه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سردار غلامرضا جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک با انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند با یک دستگاه خودرو سواری، محموله سنگینی از مواد مخدر را به شهرستان انتقال دهند.

وی افزود: ماموران با رصد فعالیت قاچاقچیان مسیر انتقال مواد مخدر را در مبادی اصلی و ورودی شهرستان شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی و تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه قاچاقچیان پس از رویت ماموران و بدون توجه به علائم هشدار دهنده و دستور ایست پلیس اقدام به فرار کردند گفت: با سرعت عمل ماموران طی یک عملیات ضربتی، خودروی مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه در این عملیات ۲ متهم دستگیر شدند اذعان داشت: در تحقیقات به عمل آمده از راننده، متهم به محل دپو مواد در منزل خواهرش در بندرلنگه اعتراف کرد که ماموران ضمن هماهنگی مقام قضایی، با همکاری ماموران انتظامی شهرستان بندرلنگه در بازرسی از محل مورد نظر، ۴۵۹ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر دیگر از نوع تریاک کشف و ضبط کردند.

سردار جعفری در پایان بیان داشت: توان بالای اطلاعاتی و عملیاتی پلیس موجب شده تا با بکارگیری ظرفیت های درون و برون استانی به عنوان یک راهبرد هدفمند، ضربات سنگینی به قاچاقچیان مواد مخدر وارد شود.

انتهای پیام / ش.ز