فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

کشف ۵۳۲ کیلوگرم تریاک در بستک

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۵۳۲ کیلوگرم تریاک در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش بستک نیوز، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک با همکاری پاسگاه مهران و فرامرزان، با انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند با یک دستگاه خودروی سواری، محموله سنگینی از مواد مخدر را به شهرستان انتقال دهند.

وی افزود: ماموران با رصد فعالیت قاچاقچیان، مسیر انتقال مواد مخدر را در مبادی اصلی و ورودی شهرستان شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی و تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه قاچاقچیان پس از رویت ماموران و بدون توجه به علائم هشدار دهنده و دستور ایست پلیس اقدام به فرار کردند اظهار داشت: با سرعت عمل ماموران طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه، خودرو مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن ۵۳۲ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار جعفری در خاتمه بیان داشت: توان بالای اطلاعاتی و عملیاتی پلیس موجب شده تا با به کارگیری ظرفیت های درون و برون استانی به عنوان یک راهبرد هدفمند، ضربات سنگینی به قاچاقچیان مواد مخدر وارد شود.

انتهای پیام/