رییس اداره آموزش و پرورش جناح خبر داد:

بهره برداری از ۸ پروژه آموزشی به ارزش ۳۷ میلیارد ریال در منطقه جناح

رییس اداره آموزش و پرورش جناح گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، ۸ پروژه آموزشی به ارزش ۳۷ میلیارد ریال در سطح منطقه جناح افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش جناح در نشستی خبری ضمن تبریک و گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، درخصوص پروژه های قابل بهره برداری و افتتاح در این ایام اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی استان هرمزگان، ۸ پروژه آموزشی توسعه یا به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه ها شامل ساخت ۶ کلاس درس در راستای توسعه فضاهای آموزشی و ۴ مدرسه جمعا به تعداد ۱۷ کلاس درس و یک سالن اجتماعات و امتحانات در منطقه جناح خواهد بود.

عالیان ضمن تقدیر از مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی استان در ساخت این پروژه ها، بودجه نهایی آن را مبلغ ۳۷ میلیارد ریال عنوان کرد.

پروژه های ذیل از بخش های جناح و کوخردهرنگ که زیر مجموعه آموزش و پرورش منطقه جناح می باشند در دهه فجر امسال توسعه، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید:

– افتتاح دبستان ۴ کلاسه کنارزرد

– افتتاح دبستان ۳ کلاسه تخت گرو

– افتتاح دبستان ۳ کلاسه کوران

– افتتاح دبستان ۱ کلاسه بن گوچی

– افتتاح سالن مرحومه فاطمه دریانورد هرنگ

– توسعه ۲ کلاسه دبستان احمدی خنجی هنگویه

– توسعه ۲ کلاس دبستان بنت الهدی صدر کوخرد

– توسعه ۲ کلاس هنرستان حضرت خدیجه کوخرد

لازم به ذکر است دبستان ۶ کلاسه مندگار چاله فرامرزان نیز با بودجه ۲۹ میلیارد ریال در سال جاری با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی استان به فضاهای آموزشی منطقه اضافه گردید.

خبرنگار : مریم مرادی

انتهای پیام /