بخشدار جناح عنوان کرد:

عملکرد سواد آموزی آموزش و پرورش جناح رضایت بخش است

به مناسبت هفته سواد آموزی، جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی در دفتر بخشداری جناح با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، صلاح الدین رفیعی زاد بخشدار جناح در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی که با موضوع جذب و شناسایی سواد آموزان باقی مانده در دفتر بخشداری برگزار گردید با تبریک هفته سواد آموزی ابراز داشت: بحمدلله عملکرد آموزش و پرورش منطقه در حوزه سواد آموزی رضایت بخش بوده و امیدواریم با ادامه این روند در آینده ای نزدیک شاهد انسداد مبادی بی سوادی باشیم.

وی افزود: سعی ما بر این است تا با همکاری هر چه بیشتر دهیاران و واحد سواد آموزی با آموزش دهندگان به خصوص در روستاهای با آمار بالای بی سواد در جهت شناسایی و جذب این قشر اقدامات عاجل به عمل آوریم.

همچنین عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح نیز ضمن گرامیداشت هفته سواد آموزی تصریح گفت: در سال جاری حجم ابلاغی دوره های تحکیم و انتقال به صورت کامل و به تعداد ۱۰۰ نفر در دوره تحکیم و ۷۰ نفر در دوره انتقال تحت پوشش قرار گرفته است.

دبیر شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه، حضور محمد صداقت مسئول جدید سواد آموزی مجتمع را در این پست در اداره خیر مقدم گفته و اظهار داشت: با توجه به تکمیل حجم ابلاغی، درخواست ظرفیت اضافه در دوره های تحکیم و انتقال به استان ارسال شده و امید است در دوره سواد آموزی تا پایان دی ماه به صورت کامل تحت پوشش قرار بگیرند.

در ادامه از زحمات عبدالله رشیدزاد کارشناس سواد آموزی اداره آموزش و پرورش منطقه که تلاش و سهم بسزایی در جهت ارتقای این حوزه داشته با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام / ش.ز