اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان برای گاز خانگی در هرمزگان / عملیات گاز شهری امسال در کوهیج و جناح آغاز می شود

به گزارش بستک نیوز ؛ مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: تکمیل مراحل شش و هفت گاز رسانی به شهر بندرعباس، عملیات گاز رسانی به میناب و سیریک در شرق هرمزگان، اجرای شبکه گاز رسانی فارغان و احمدی در شمال استان و گاز رسانی به بندرلنگه، چارک، کنگ و جزیره کیش از مهمترین طرح‌های امسال است.فؤاد حمزوی افزود: گاز رسانی به کوهیج و جناح شهرستان بستک و گاز رسانی به مناطق تازیان و ایسین شهرستان بندرعباس نیز در دستور کار است.

به گزارش بستک نیوز ؛ مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: تکمیل مراحل شش و هفت گاز رسانی به شهر بندرعباس، عملیات گاز رسانی به میناب و سیریک در شرق هرمزگان، اجرای شبکه گاز رسانی فارغان و احمدی در شمال استان و گاز رسانی به بندرلنگه، چارک، کنگ و جزیره کیش از مهمترین طرح‌های امسال است.
فؤاد حمزوی افزود: گاز رسانی به کوهیج و جناح شهرستان بستک و گاز رسانی به مناطق تازیان و ایسین شهرستان بندرعباس نیز در دستور کار است.
وی گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ نیز همه محلات شهر بندرعباس زیرپوشش گاز طبیعی قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: اکنون ۸۲ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که با اجرای این طرح‌های گاز رسانی جدید به ۲۰۰ هزار خانوار افزایش می‌یابد.حمزوی افزود: با دو بانک عامل رایزنی‌هایی شده است تا تسهیلات پنج میلیون تومانی به شهروندان پرداخت شود و در تلاشیم تا سود این تسهیلات کاهش یابد.
این تسهیلات برای تشویق بیشتر مردم برای اجرای لوله کشی گاز در واحد‌های مسکونی است.اصل سند، پایان کار ساختمانی، تعهدنامه محضری برای املاک فاقد سند و پرداخت حق اشتراک از جمله مدارکی است که برای اشتراک پذیری گاز خانگی ضروریست.
انتها/ نویسنده : زهرا اسدپور