معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح:

سنگر تعلیم و تربیت میراث گرانبهای ۴۹۰۰ معلم و ۳۶۰۰۰ دانش آموز شهید است

به مناسبت هفته وحدت و بسیج دانش آموزی با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئولین بخش جناح، مراسم عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شهر جناح برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، محمد باقر جمالی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش جناح با حضور در مراسم عطرافشانی گلزار شهدا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان گلگون کفن و تبریک هفته وحدت و هفته بسیج دانش آموزی ابراز داشت: سنگر تعلیم و تربیت، سنگر بسیار حساس و مهمی است چرا که آموزش و پرورش میراث گرانبهای ۴۹۰۰ معلم شهید و ۳۶۰۰۰ دانش آموز شهید است.

وی افزود: بایستی با استعانت از خداوند منان راه شهیدان را ادامه بدهیم تا میهن اسلامی مان در همه صحنه ها چه فرهنگی چه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، نظامی و هم در مسائل داخلی و خارجی و بین المللی به عزت، سربلندی و خودکفایی دست یابد.

جمالی با تبریک میلاد مبارک حضرت محمد (ص) اظهار داشت: اگر بخواهیم نعمت امنیت و اقتدار که به برکت نظام اسلامی و خون شهیدان به دست آمده را حفظ کنیم باید با بهره گیری از تعالیم قرآن کریم و دین مبین اسلام و پیروی از آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، راه انقلاب را با وحدت و برادری و کار و تلاش و کوشش شبانه روزی و جهادی ادامه دهیم.

انتهای پیام / ش.ز