رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک خبر داد:

تابلو ایست بر روی متصرفان اراضی ملی روستای زنگارد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از رفع تصرف ۹۴۸ متر مربع از اراضى ملى روستای زنگارد به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حامد احمدپور رییس اداره منابع طبیعى و آبخیزدارى شهرستان بستک از رفع تصرف میزان ۹۴۸ متر مربع از اراضى ملى روستای زنگارد به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال با حضور مامورین پاسگاه ویژه منابع طبیعى و آبخیزدارى شهرستان بستک خبر داد.

وی افزود: متصرف از طریق احداث پی و دیوارچینی اقدام به تصرف اراضی ملی نموده بود که با حضور به‌ موقع نیروهای یگان حفاظت این اداره و به استناد تبصره یک ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره بردارى از جنگل‌ها و مراتع، رفع تصرف و به انفال بازگردانده شد.

احمدپور اظهار داشت: در ادامه فعالیت‌های ماموران یگان حفاظت این اداره با رویکرد پیشگیرانه و برخورد قاطع با متصرفین در سطح شهرستان، قلع و قمع ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی ملی روستای زنگارد تابلو ایستی در برابر متصرفان و متعرضان به اراضی ملی است.

جنگلدار بستک از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تصرف در اراضی ملی و منابع طبیعی توسط افراد سودجو از طریق تلفن گویای ۱۵۰۴ ، این اداره را در جریان بگذارند تا ضمن رفع تصرف از این اراضی، با متخلفان نیز برخورد لازم انجام شود.

انتهای پیام / ش.ز