در آخرین روز برگزاری کنکور 99:

رقابت ۱۹۷ داوطلب در گروه آزمایشی زبان انگلیسی / پایان رقابت ۲۰۲۱ داوطلب کنکور سراسری در بستک

در چهارمین روز برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ ، تعداد ۱۹۷ داوطلب در گروه آزمایشی زبان انگلیسی با هم رقابت کردند و در همین راستا بزرگترین رویداد علمی کشور با شرکت ۲۰۲۱ داوطلب به مدت ۴ روز در ۱۳ حوزه به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، غلامحسین عابری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: کنکور سراسری ۹۹ با توجه به شرایط بیماری کرونا، حساسیت ویژه ای به خود گرفت و در همین راستا جهت حفظ سلامتی و آرامش دانش آموزان از تمامی امکانات و ظرفیت ها و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، بزرگترین رویداد علمی کشور در این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در چهارمین روز برگزاری آزمون سراسری، تعداد ۱۹۷ داوطلب حضور داشتند که از این تعداد ۱۳۴ نفر دختر و ۶۳ نفر پسر در گروه آزمایشی زبان خارجی در حوزه های انتخابی با هم به رقابت پرداختند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در کنکور سراسری ۹۹، تعداد ۱۲۸۷ دختر و ۷۳۴ پسر در پنج گروه‌ ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان انگلیسی شرکت کردند که از این تعداد ۷۹۷ نفر در رشته علوم تجربی، ۱۹۸ نفر در رشته ریاضی، ۷۳۶ نفر در رشته علوم انسانی، ۱۹۷ نفر در رشته زبان انگلیسی و ۹۳ نفر در رشته هنر که جمعا ۲ هزار و ۲۱ نفر می باشند به مدت ۴ روز و در ۱۳ حوزه در یک نوبت صبح با هم رقابت به پرداختند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در ادامه از زحمات همکاران ستادی این مدیریت، فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش جناح، دانشگاه پیام نور، ادارات آب، برق، مخابرات، شهرداری، پلیس راهور، نیروی انتظامی، انجمن خیریه این شهرستان، دانش آموزان و اولیاء که در شرایط حساس کنونی با وجود بیماری کرونا باعث ایجاد فضایی آرام، امن و بدون استرس را برای داوطلبان مهیا نموده اند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام / ش.ز