امام جمعه موقت بستک:

کسی که از شهوت پیروی کند عقلش زائد می شود/مبتلا شدن جامعه به بی نظمی، بر اثر رعایت نکردن تقواست

حجت الاسلام دمی زاده گفت: وقتی منشا بی نظمی در یک جامعه را بررسی می کنیم به این مسئله می رسیم که هر کسی رعایت تقوا کند در دیگر امور هم انسان سالم و منظمی است.مبتلا شدن جامعه به یک سری بی نظمی ها بر اثر رعایت نکردن تقواست.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام محمد علی دمی زاده امام جمعه موقت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: یکی از خصوصیات جامعه سالم این است که در جای جای آن جامعه نظم حاکم باشد.در عرصه فرهنگی آن جامعه و رعایت قوانین اگر نظم حاکم باشد آن جامعه، جامعه سالم و موفقی خواهد بود.

وی افزود: وقتی منشا بی نظمی در یک جامعه را بررسی می کنیم به این مسئله می رسیم که هر کسی رعایت تقوا کند در دیگر امور هم انسان سالم و منظمی است.مبتلا شدن جامعه به یک سری بی نظمی ها بر اثر رعایت نکردن تقواست.

امام جمعه موقت بستک بیماری شهوت پرستی و شهوت رانی را باعث از هم پاشیده شدن خانواده ها دانست و اظهار داشت: این موضوعی است که دشمن سالها برای رخنه در خانواده های ما انجام می دهد، کسی که از شهوت پیروی کند عقلش زائد می شود.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به سخنانی از رهبر معظم انقلاب گفت: اگر برای حفظ جامعه اسلامی، مرز سیاسی آن جامعه دچار تزلزل باشد دیگر ابعاد جامعه هم دچار مشکل و تزلزل می شود.مراقب مرزها باشید و نگذارید مرز سیاسی آسیب ببیند چرا که اگر دشمن نفوذ کرد و مرز سیاسی شما، دست مایه تحرکات و شیطنت های دشمن قرار گرفت آن جامعه دیگر جامعه مقتدری نخواهد بود.

حجت الاسلام دمی زاده در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم و صفر ابراز داشت: باید با تدبیر و بینش مجالس حسینی برگزار شود تا سلامت مردم و سلامت جامعه به خطر نیفتد و مجالس نیز همانند سال های گذشته برگزار شود.محرم را با مدیریت خوب برگزار می کنیم تا در تاریخ ثبت بشود.

وی تصریح کرد: هفته آینده آغاز سال جدید هجری قمری و آغاز محرم الحرام است  که امید است همه ما ادامه دهنده راه امام حسین (ع) و مکتب عاشورا باشیم.ماه محرم بهترین فرصت برای تبلیغ و شاخص سازی در جامعه است و در دنیایی که اساس کار دشمنان بر فتنه سازی است اساس کار طرفدارانِ حقیقت باید بر بصیرت و راهنمایی باشد.

انتهای پیام / ش.ز