رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح:

۱۱۰۰ دانش آموز و نوآموز در پایگاه، سنجش می شوند

رییس اداره آموزش و پرورش جناح از سنجش ۱۱۰۰ دانش آموز در بدو ورود به کلاس اول و نوآموز پیش دبستانی برای سال تحصیلی پیش رو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در بازدید از پایگاه سنجش که امسال نیز مانند سنوات پیش در دبستان توحید برگزار می شود اظهار داشت: در مجموع ۱۱۰۰ دانش آموز در بدو ورود به کلاس اول و نیز نوآموزان ۵ ساله پیش دبستانی در پایگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سنجش می شوند.

وی افزود: سنجش دانش آموزان امری ضروری است که همه ساله برای ارزیابی میزان توانایی های دانش آموزان از لحاظ هوش ، بینایی ، شنوایی و سایر فاکتورهای تعیین شده انجام می شود.

عبدالله عالیان از اولیای دانش آموزان خواست حتما با فرزندان بدو ورود به کلاس اول خود برای سنجش با نوبت گیری از پیش انجام شده به پایگاه مراجعه نمایند.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه در ادامه ابراز داشت: برای رفاه حال اولیا و دانش آموزان مدارس دور دست به خصوص در شرایط شیوع بیماری کرونا، پایگاه به صورت سیار در حوزه های هنگویه ، کمشک ، کوخرد ، هرنگ ، گچویه و گریند فعالیت های خود را پیگیری می نماید.

وی در پایان از زحمات و تلاش های حوزه مقاومت بسیج مقداد جناح و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک که در امر ضدعفونی پایگاه پیش از شروع سنجش دانش آموزان همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام / زهرا اسدپور