مدیر آموزش و پرورش بستک خبر داد:

رقابت ۳۵۰ دانش آموز بستکی در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک از رقابت ۳۵۰ دانش آموز این شهرستان در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، غلامحسین عابری در مصاحبه ای خبری درخصوص برگزاری آزمون مدارس نمونه پایه دهم، با بیان اینکه در برگزاری آزمون ها سلامتی دانش آموزان و همکاران اهمیت بسزایی دارد گفت: آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم با تمام نکات بهداشتی در این شهرستان برگزار می گردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک اضافه کرد: در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم که در روز جمعه ۲۰ تیرماه برگزار می شود ۳۵۰ دانش آموز این شهرستان شرکت دارند.

وی تصریح کرد: این آزمون در سه حوزه در سطح این شهرستان برگزار می گردد که تعداد ۱۳۸ نفر در سالن ورزشی عباسیه ویژه دختران و ۲۱۲ نفر در سالن های شهید قیسی و دبیرستان نمونه صالحین ویژه پسران با هم رقابت می کنند.

این مقام مسئول با تأکید بر استفاده از ماسک و دستکش توسط دانش آموزان و عوامل برگزاری آزمون، از دانش آموزان خواست روز برگزاری آزمون لوازم التحریر شخصی، آب و مواد غذایی به همراه داشته باشند.

وی تاکید کرد: جهت جلوگیری از شیوع انتقال بیماری کرونا ویروس، ضمن رعایت فاصله گذاری مناسب، حوزه های برگزاری آزمون ضدعفونی و گندزدایی می شود تا دانش آموزان با آرامش و بدون استرس این آزمون را پشت سر بگذارند.

انتهای پیام / زهرا اسدپور