در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه جناح مصوب شد:

آزمون سواد آموزان به صورت انفرادی برگزار گردد

در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی منطقه مصوب شد آزمون سواد آموزان به صورت انفرادی برگزار گردد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، اولین جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی منطقه جناح در سال ۹۹ با حضور اعضاء و مدعوین در بخشداری بخش جناح برگزار شد.

صلاح الدین رفیعی زاد بخشدار جناح خواستار تشکیل جلسات مستمر با برنامه زمان بندی مدون شده و خطاب به اعضاء و مدعوین نشست اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه بیماری ویروس کوید ۱۹ در این روزها، فعالیت های سواد آموزی به صورت مجازی و با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت گیرد.

در ادامه رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح گزارشی از فعالیت ها و عملکرد حوزه سواد آموزی اداره در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ارائه داد.

وی عنوان کرد: زمان آموزش سواد آموزان منطقه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به پایان رسیده و اکنون زمان ارزیابی آن ها می باشد.عبداالله عالیان افزود: با در نظر گرفتن شرایط ویژه و گروه سنی، سواد آموزان بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس کوید ۱۹ می باشند و باید برنامه ریزی صحیحی جهت اجرای آزمون انجام شود.

در این جلسه مقرر گردید در روستاهای دارای وضعیت حاد شیوع بیماری کوید ۱۹ ، مسئولین حوزه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و الزامات حفاظتی آزمون را به صورت انفرادی در خانه های سواد آموزان برگزار کنند.

انتهای پیام / ش.ز