فهرست کاندیداهای لیست امید در دور دوم انتخابات مجلس اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از سایت رسمی روزنامه ایران حزب اعتدال و توسعه، فهرست کاندیداهای لیست امید در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد. بنا بر گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب اعتدال و توسعه، این فهرست مورد تایید ائتلاف سه گانه امید شامل حزب اعتدال و […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از سایت رسمی روزنامه ایران حزب اعتدال و توسعه، فهرست کاندیداهای لیست امید در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد.

بنا بر گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب اعتدال و توسعه، این فهرست مورد تایید ائتلاف سه گانه امید شامل حزب اعتدال و توسعه، اصلاح‌طلبان معتدل و اصولگرایان معتدل است.
بر این اساس در معدودی از حوزه‌ها که ائتلاف امید درباره کاندیدای مورد حمایت به جمع‌بندی مشترک نرسیده اند، هر یک از ارکانِ ائتلاف به تشخیص خود و مستقلا عمل کرده‌اند. در لیستِ پیوست، کاندیداهای اختصاصی حزب اعتدال و توسعه در این موارد، مشخص شده‌اند.

نکته قابل توجه در فهرست اعلام شده کنار گذاشتن خالد زمزم نژاد از این لیست است،گفتنی است هوادران این نامزد وی را حامی دولت و در لیست امید میدانند.هنوز هیچ واکنش رسمی از خالد زمزم نژاد یا ستاد وی به صورت رسمی اعلام نشده است. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود از بین خالد زمزم نژاد و احمد جباری کدام یک به عنوان حامی دولت معرفی خواهند شد.

اسامی نامزد مورد حمایت

بندر لنگه ، بستک ، پارسیان    بعدا اعلام میشود