سازمان حج و زیارت اعلام کرد:

کلیه افراد دارای فیش ودیعه حج تمتع نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایند

ودیعه ‌گذاران حج تمتع، اطلاعات شخصی خود را در سامانه تکمیل، اصلاح و به روز رسانی نمایند.

به گزارش بستک نیوز، سازمان حج و زیارت اعلام کرد: پیرو فراخوان های قبلی این سازمان، از کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌ گذاری حج تمتع دعوت می‌شود با مراجعه به سامانه رزرو حج به نشانی reserve.haj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

هدف از این فراخوان آن است که ودیعه ‌گذاران حج تمتع، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به روز رسانی نمایند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه ‌گذاران، اطلاع‌ رسانی نسبت به اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی و … امکان ‌پذیر گردد.

براساس این اطلاعیه، ودیعه ‌گذاران حج تمتع می توانند شخصا به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام نموده و یا با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت با پرداخت مبلغ پنجاه هزار ریال (پنج هزار تومان) نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام نمایند.

گفتنی است این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و براساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل در بازه زمانی مناسب اعلام خواهد شد.

انتهای پیام / ش.ز