در جهت برگزاری هر چه بهتر هفته تربیت بدنی:

برگزاری نشست مشترک ادارات آموزش و پرورش و ورزش و جوانان

در جهت برگزاری هر چه بهتر هفته تربیت بدنی و ورزش، نشست مشترکی بین روسای اداره آموزش و پرورش جناح و اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک انجام شد.

به گزارش پایگاه خبر یبستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در نشستی مشترک با رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک که در دفتر اداره برگزار شد ابراز داشت: هفته تربیت بدنی و ورزش که از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان می باشد فرصتی بسیار مناسب برای توجه هرچه بیشتر به ورزشکاران و دست اندرکاران فعالیت های ورزشی است.

وی افزود: اهمیت دادن به ورزش و تلاش برای توسعه آن در میان همه اقشار جامعه علی الخصوص کودکان و نوجوانان ، به دلیل آثار و نتایج سودمند ویژه ای است که از این گونه فعالیت ها حاصل می شود.

رییس اداره آموزش و پرورش جناح مهم ترین برنامه های این هفته را تبیین نمود و از برگزاری مراسمی نمادین و باشکوه در یکی از مدارس و فضاهای آموزشی برای آن خبر داد.

در ادامه یوسف برلس رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک ابراز امیدواری کرد: با همکاری های مشترک بین دو اداره شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر ورزش در رده های مختلف سنی و موفقیت های بیشتر ورزشکاران در سطوح استانی و ملی باشیم.

انتهای پیام / ش.ز