رییس اداره آموزش و پرورش جناح:

مدارس آماده حضور پرنشاط بیش از ۹ هزار دانش آموز هستند

عبدالله عالیان از خانواده ها خواست از همین ابتدای شروع سال تحصیلی با مدرسه ارتباط مستمری برقرار نمایند و محیط خانه را نیز به گونه ای مدیریت کنند تا دانش آموزان در کمال آرامش به تکالیف و دروس خود بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی اظهار داشت: شروع سال تحصیلی و به صدا در آمدن زنگ آغازین مدارس در روز دوشنبه اول مهرماه در کلیه مدارس انجام خواهد شد و روز قبل آن یعنی ۳۱ شهریور ماه جشن غنچه ها و شکوفه ها برای دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول ابتدایی ها برگزار می شود.

عبدالله عالیان با بیان اینکه تمهیدات مناسبی در قالب پروژه مهر برای بازگشایی مناسب مدارس در سطح منطقه صورت گرفته است اضافه کرد: کلیه مدارس منطقه در مقاطع مختلف تحصیلی و نیز نیروهای اداری و آموزشی آموزشگاه ها آماده حضور پرنشاط بیش از ۹ هزار دانش آموز می باشند.

وی ضمن تبریک به دانش آموزانی که در کنکور سراسری موفق شده اند، آنها را سرمایه های با ارزش منطقه و کشور دانست و ابراز امیدواری کرد: با برنامه های مشاوره ای که در سال پیش رو داریم موفقیت دیگر دانش آموزان در این عرصه را بیش از پیش شاهد باشیم.

رییس اداره آموزش و پرورش جناح از پشتیبانی و حمایت های شوراهای اسلامی ، شهردار و دهیاران منطقه ، خیرین و انجمن های خیریه که در سال گذشته نهایت همکاری را با آموزش و پرورش داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

عبدالله عالیان در ادامه از خانواده ها خواست از همین ابتدای شروع سال تحصیلی با مدرسه ارتباط مستمری برقرار نمایند و محیط خانه را نیز به گونه ای مدیریت کنند تا دانش آموزان در کمال آرامش به تکالیف و دروس خود بپردازند.

انتهای پیام / ش.ز