افتتاح ۱۴پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان بستک

در ششمین روز از هفته دولت و با حضور نماینده مردم غرب هرمزگان،فرماندار و معاون فرماندار،بخشدار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان ۱۴پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیاردو ۳۰۰میلیون تومان در بخش مرکزی شهرستان بستک افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش بستک نیوز ، حسینی قتالی در آیین افتتاح پروژه های عمرانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین تبریک هفته دولت اظهار داشت:طرح عملیات آبخیزداری حوزه فتویه باحجم آبگیری ۲۰۰ هزار متر مکعب و با اعتبار۲۸۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی افزود: در این روز زمین چمن مصنوعی روستای زنگارد به مساحت ۳۵۰۰متر مربع و بااعتبار ۴۰۰میلیون تومان و همچنین زمین چمن مصنوعی روستای رودبار به مساحت۱۲۵۰ متر مربع و با اعتبار ۳۲۰میلیون تومان افتتاح گردید.

فرماندار بستک بیان داشت: زیر سازی و آسفالت خیابان دانش روستای چاه دسدان به مساحت۸۰۰۰ متر مربع و با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان همچنین بهسازی معابر روستای دهتل به مساحت ۸۴۹۵ متر مربع و با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌های ششمین روز از هفته دولت بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک همچنین از افتتاح متمرکز پروژه های آب و فاضلاب روستایی با اعتبار ۸۵۰میلیون تومان در روستای چاه دسدان خبر داد.

گفتنی است افتتاح زیست پزشک وسرایداری مرکز جامع سلامت روستاهای چاه بنارد ودهتل،افتتاح پارک محله ای روستای انوه،افتتاح بلوار و بهسازی معابر روستای رودبار و افتتاح مرکز آموزش،تولید،اشتغال و خانه صنایع دستی روستای رودبار از دیگر پروژه های ششمین روز از هفته دولت در شهرستان بستک و در بخش مرکزی بود که با حضور فرماندار و مسئولین به بهره برداری رسید.

گزارش تصویری : مسعود اسدی

 

انتها/