بهره برداری از پروژه های شهرداری جناح درسومین روزهفته دولت

به گزارش بستک نیوز ، صبح دیروز با حضور فرماندار شهرستان ، معاون فرمانداری ، بخشدار ، رییس و اعضای شورای شهر جناح ، اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از کارکنان ادارات و معتمدین پروژه های شهرداری شهر جناح به بهره برداری رسید.

به گزارش بستک نیوز ، صبح دیروز با حضور فرماندار شهرستان ، معاون فرمانداری ، بخشدار ، رییس و اعضای شورای شهر جناح ، اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از کارکنان ادارات و معتمدین پروژه های شهرداری شهر جناح به بهره برداری رسید.

شهردار جناح در تشریح پروژه های قابل بهره برداری و افتتاح اظهار داشت: بامساعدت و همراهی دولت ، خیر بزرگوار و اندیشمند شهر جناح حاج منصورعباسی ، اعضای شورای شهر و تلاش کارکنان شهرداری اقدامهای موثری در جناح انجام شده و در حال انجام است که بخشی از آن پروژه هایی است که در هفته دولت توسط مدیریت شهری تقدیم مردم خوب و بزرگوار شهر جناح خواهدشد.

مهندس محمد جلالی در ادامه گفت: سه پروژه ای که عملیات عمرانی آنها به اتمام رسیده و یا در هفته دولت به اتمام خواهد رسید مورد افتتاح قرارمیگیرند.

وی افزود : دو پروژه در حوزه بهبود عبور و مرور و تسهیل در رفت و آمد و یک پروژه درحوزه بازآفرینی و مرمت بافت تاریخی افتتاح خواهد شد. بلوار آدینه و خیابان کارگر به دلیل فرسودگی رویه آسفالت ، از بین رفتگی جداول و فرسودگی آن کامل جمع آوری و باکیفیت از نو احداث گردید. در اجرای پروژه های مذکور دقت ، سرعت در اجرا و کیفیت مدنظر قرار گرفت و به لحاظ کیفیت اجرا جز معابر مطرح در سطح استان هستند. بلوار آدینه شهر جناح به دلیل دسترسی مناسب به مسجد جامع شهر و تعدد تردد نیاز بود طراحی مناسبی صورت گیرد که با طراحی مناسب انجام شده ، به کارگیری مصالح مناسب و همچنین استفاده از پایه های روشنایی منحصر به فرد و سنگهای جداول گرانیت با ماندگاری بالا از ویژگیهای بارز در اجرای این پروژه هاست.زمان اجرای این پروژه از شروع تا پایان ۷ روزکاری بود که رکورد جدیدی در پروژه های عمرانی به همت و همراهی حاج منصور عباسی صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: درحوزه باز آفرینی اقدام تاریخی که انجام شد ، مطالعه و تصویب محدوده بازآفرینی شهر به مساحت ۶۷ هکتار بود که در این محدوده بافت تاریخی زنده و پویاست و زندگی در آن جریان دارد ، در محدوده بازآفرینی مصوب به عنوان اولین شهر در پسکرانه خلیج فارس و هم سنخ با بناها ، طراحی پیاده روها انجام و با مصالح همگون اقدامهای اجرایی درحال انجام است ، که فاز اول این پروژه افتتاح شد ، درمجموع این سه طرح بالغ ۱۲میلیارد ریال از محل منابع مالی شهرداری هزینه شده است.

مهندس جلالی درپایان بیان داشت باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهوری و استاندار پرتلاش استان و مقام عالی دولت در شهرستان مبنی برجلب مشارکت خیرین در اجرای طرح های عام المنفعه و شهری تلاش شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در این خصوص ، از مشارکت مجدانه و همت والای خیراندیشمند و فرهیخته شهرجناح حاج منصورعباسی در اجرای پروژه های عمران شهری تقدیر کرد و گفت حاج منصورعباسی به عنوان شخصیتی وارسته و بزرگوار و اندیشمندهمواره دل در گرو توسعه و پیشرفت منطقه داشته و دارند و پا به پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت همواره جهت رشد و تعالی عمران و آبادانی منطقه گام های موثری بر میدارند که جای سپاس فراوان دارد.

انتها/