در سومین روز از هفته دولت:

افتتاح ۷ پروژه عمرانی در بخش جناح + تصاویر

در سومین روز از هفته دولت ۷ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با حضور مسئولین شهرستان بستک در بخش جناح به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: پروژه های متمرکز شهرداری جناح با اعتباری بالِغ بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح اولین اقامتگاه بوم گردی شهرستان در روستای کهتویه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: هدف از افتتاح این پروژه ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر و جذب گردشگر با توجه به ظرفیت های بالای این روستا در گردشگری می باشد.

حسینی قتالی همچنین از افتتاح پروژه بهسازی معابر روستای کنارسیاه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت: افتتاح یک واحد طرح پرورش شترمرغ در زمینی به مساحت ۳۱۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در روستای عالی احمدان از دیگر پروژه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید و تقدیم به مردم خوب بخش جناح شد.

وی افزود: همچنین در این روز مسجد دانشگاه آزاد اسلامی شهر جناح با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح گردید.

قابل ذکر است کلنگ زنی خانه صنایع دستی روستای کهتویه، غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر جناح و دیدار با خانواده شهید عبداللهی از دیگر برنامه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود.

گزارش تصویری : مسعود اسدی

انتهای پیام / ش.ز