رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح:

استفاده بهینه دانش آموزان از کاوشکده دانش آموزی در جناح

رییس آموزش و پرورش منطقه جناح ، استفاده بهینه دانش آموزان منطقه از کاوشکده دانش آموزی را هدف اصلی اداره در این زمینه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در جلسه با اعضای هیأت امنای پژوهش سرای دانش آموزی ابراز داشت: برنامه های پژوهش سرای دانش آموزی عباسی در سال گذشته با استقبال بسیار خوب دانش آموزان ، مدارس و خانواده ها همراه بوده و این نشان از موفقیت مدیریت و دست اندرکاران آن است.

وی با اشاره به دوره های آموزشی همچون رباتیک ، دومینو ، سازه های ماکارونی و جشنواره های ۲۷ درجه ، نوجوان خوارزمی و نیز مسابقات آزمایشگاهی ، کتابخوانی ، مشاعره و سایر برنامه هایی که پژوهش سرا انجام داده است اضافه کرد: برای سال تحصیلی پیش رو بنا داریم با افزایش اعتبار در این حوزه و استفاده از تجهیزات بروز ، استفاده بهینه برای تعداد بیشتری از دانش آموزان منطقه را فراهم آوریم.

همچنین رضوان داغ بلندان مدیر کاوشکده دانش آموزی جناح ، برنامه سالانه این مجموعه را ارائه کرد و به تشریح آن برای اعضای هیات امنا پرداخت.

پس از پایان جلسه، اعضای هیات امنا طی بازدیدی از کاوشکده دانش آموزی از نزدیک مسائل ، نیازها و فعالیت های صورت گرفته در آن را مورد بررسی قرار دادند.

انتهای پیام / ش.ز