امام جمعه شهرستان بستک:

ظالم تراز اول دنیا آمریکاست

حجت الاسلام والمسلمین قائدی تاکید کرد: امروزه بواسطه تدابیر مقام معظم رهبری ، قدرت و عزت ایران اسلامی به رخ دنیا کشیده شده است، همسایگان عرب ما باید به خود بیایند و دست از عیاشی بکشند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، ضمن تسلیت شهادت امام محمد تقی (ع) با اشاره به مسئله قیامت گفت: یکی از مسائلی که می تواند در زندگی ما اثرگذار باشد به یاد قیامت بودن است.

وی افزود: در قرآن سوره ای بنام واقعه وجود دارد که صحنه های عجیب قیامت را به زیبایی ترسیم می کند. وقتی قیامت رخ می دهد همه مردم به وقوع قیامت ایمان آورده و آن را تصدیق می کنند.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از خطبه ها با یادآوری حمله صدام به کویت و آینده نگری حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: چرا مدیران و رهبران کشورهای ضعیف عربی عاقل نمی شوند و شعور به مغز و کله خود راه نمی دهند؟ کی میخواهند عاقل بشوند؟ این سعودی های نادان و بی عقلی که امروز غلام حلقه به گوش آمریکا شده اند چرا سر عقل نمی آیند؟

خطیب جمعه شهرستان بستک تصریح کرد: تاریخ در حال تکرار است، می بینید که چقدر کودک و زن و مرد را در یمن از بین بردند، زیرساخت های کشور یمن را متلاشی کردند، مردم ضعیف را تار و مار کردند، مگر شما مسلمان نیستید؟ اینها ننگ هایی است که بر پیشانی دنیای اسلام چسبیده و مطمئنا طولی نخواهد کشید که همین بلایا بر سر سعودی ها نیز خواهد آمد و آمریکای جنایتکار دست از تلاش خود برنمیدارد.

وی تاکید کرد: امروزه بواسطه تدابیر مقام معظم رهبری ، قدرت و عزت ایران اسلامی به رخ دنیا کشیده شده است، همسایگان عرب ما باید به خود بیایند و دست از عیاشی بکشند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) گفت: به فکر ازدواج آسان باشید، عروسی های دسته جمعی می تواند جلوی هزینه های اضافی و سنگین را بگیرد تا سن ازدواج بالا نرود چرا که آسیب های زیادی دارد و جوانانمان از زندگی عقب می مانند.

امام جمعه شهرستان بستک همچنین با اشاره به روز حقوق ‌بشر اسلامی و کرامت انسانی با ابراز تاسف از اینکه حقوق مسلمانان نادیده گرفته شده افزود: ظالم تراز اول دنیا آمریکاست.

وی در پاسخ به وزیر نادان امور خارجه آمریکا که گفته مایل است به تهران سفر کند گفت: آمریکا چرا هزاران کیلومتر دورتر‌ از مرزهایش مشغول تنش آفرینی است؟ چرا سالها از دیکتاتور پهلوی در ایران حمایت کرد و کودتای ۲۸ مرداد را رقم زد؟ چرا دستتان به خون قربانیان ترور و شهدای دفاع مقدس و ایرباس آلوده است؟ قطعا جوابی ندارید و شما محکومید.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش پایانی خطبه ها اعلام کرد: با مدیریت صحیح می توانیم اقتصاد را سر و سامان دهیم چرا که مردم ما شایسته بهترین ها هستند، دست به دست هم بدهیم تا کشورمان را از درون بسازیم.

انتهای پیام / ش.ز