نماینده ولی فقیه در هرمزگان خطاب به مسئولین ارشد شهرستان بستک:

عالمان متعصب را به حاشیه برانید تا میدان داری نکنند / برای رفع موانع وحدت تلاش کنید / سوژه دست دشمن ندهیم

امام جمعه بندرعباس گفت: بستکی ها نه تنها در شهر بستک ایفای نقش میکنند بلکه استان را نیز تحت تاثیر قرار داده اند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در دیدار جمعی از مسئولین ارشد شهرستان بستک گفت: بستکی ها نه تنها در شهر بستک ایفای نقش میکنند بلکه استان را نیز تحت تاثیر قرار داده اند.

وی با بیان اینکه شهرستان بستک از ظرفیت و توانایی بالایی برخوردار است افزود: بستک امروز مفتخر است که به عنوان یک شهرستان فرهیخته از آن یاد می شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار داشت: هر شهرستانی که ضریب نخبه آن بالا باشد مدیریت در آن شهرها راحت تر است.جامعه فرهیخته این ظرفیت را دارد که در شتاب گرفتن کارها، مسئولین خود را کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان بستک می تواند در آینده نقش مهم خود را در اقتصاد استان و کشور ایفا کند.بستک با این سطح از فرهیختگی می تواند هر خانه اش، تبدیل به یک کارخانه شود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد: محوریت حرکت ما در گام دوم انقلاب، نسل جوان است و باید جوانان را برای این حرکت بزرگ آماده کنیم.

وی اضافه کرد: همه باید در اقتصاد آینده استان هرمزگان تلاش کنیم، مردم را جهت بدهیم تا سهمشان را در اقتصاد افزایش بدهند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در ادامه در تشریح مسئله وحدت عنوان کرد: برای وحدت تلاش نکنید زیرا وحدت را به بهترین شکل ممکن داریم اما برای رفع موانع وحدت تمام تلاش خود را به کار بگیرید.

وی گروه های مُخِل وحدت را دشمنان بیرونی و توده های جاهل داخلی معرفی کرد و افزود: مواظب عالمان متعصب در بین شیعه و سنی باشید، آنها تعداد خیلی کمی هستند اما اگر مواظب نباشید زهر خود را در بحث وحدت می ریزند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح کرد: توده های جاهل برای عالمان متعصب هورا می کشند و ضد وحدت کار می کنند.عالمان متعصب اگر هدایت شدند که چه بهتر، اما اگر کار ضد وحدت انجام دادند و برخلاف مسیر وحدت جامعه حرکت کردند، دیگر فرقی ندارد که شیعه باشند یا سنی، باید آنها را به حاشیه راند تا میدان داری نکنند.

امام جمعه بندرعباس در پایان سخنانش با اعلام اینکه گام دوم انقلاب، گام پیشرفت است گفت: بصورت تدریجی و آسان نقص های گام اول را در گام دوم اصلاح کنیم و با درک درست از شرایط جامعه بگونه ای پیش برویم که سوژه ای دست دشمن ندهیم.

انتهای پیام / ش.ز