از بدقولی آمریکایی ها در برجام تا خداحافظی هاشمی پور از بستک و حضور غلامحسین زارعی در نمازجمعه + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تبریک فرارسیدن تولد پربرکت امام رضا (ع) و تشکر از حضور خادمین حرم مطهر رضوی در شهرستان بستک گفت : علاقه مردم این منطقه اعم از شیعه و سنی به ائمه اطهار و […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تبریک فرارسیدن تولد پربرکت امام رضا (ع) و تشکر از حضور خادمین حرم مطهر رضوی در شهرستان بستک گفت : علاقه مردم این منطقه اعم از شیعه و سنی به ائمه اطهار و بخصوص امام رضا (ع) باعث شد که در دمای بالای ۴۵ درجه به استقبال خادمین امام رضا (ع) بیایند.

وی افزود : خداوند ائمه اطهار(ع) را وسیله نجات انسانها و تقرب به خدا معرفی می کند، وی تصریح کرد یکی از این شخصیت های بزرگ که باعث تقرب به خدا می شود وجود نازنین امام رضا(ع) می باشد که ما ایرانیان افتخار میزبانی حرم مطهر این امام بزرگوار را داریم .

امام جمعه شهرستان بستک اضافه کرد :حرکت امام رضا (ع) در تاریخ باز هم در حال تکرار شدن می باشد طوری که مشاهده می شود رهبر معظم انقلاب قبل از جریان برجام به مردم و مسئولین تاکید کردند که به آمریکا که خوی استکباری دارد نمی شود اعتماد کرد اما مانع جریان برجام نشدند. وی ادامه داد رهبر کبیر انقلاب بارها و بارها در جریان برجام مسئله توطئه و نفوذ را مطرح کردند و از مسئولان خواستند که مراقب نفوذ و توطئه آمریکا باشند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی تصریح کرد : بعد از برجام دیدیم که با توجه به اقدامات ایران، آمریکا و هم پیمانانش به برجام اعتنا نکردند زیرا آنها از بالا دست به کشورها نگاه می کنند ، وی افزود بنا به گفته رهبر انقلاب وقتی در مذاکره چیزی می دهی باید چیزی هم بگیری اما متاسفانه ما در برجام چیزهایی دادیم و عملا چیزی نگرفتیم.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان از زحمات چندین ساله آقای هاشمی پور ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بستک تشکر و قدردانی کردند . و برای ریاست جدید آرزوی توفیق و موفقیت کردند.

در پایان مراسم آقای هاشمی پور ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) گزارش عملکرد چند ساله خود در این دستگاه اجرایی را به مردم ارائه کردند.

از حاشیه های نماز جمعه این هفته حضور دکتر غلامحسین زارعی کاندید دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی غرب هرمزگان در نماز جمعه بود.

IMG_0078

IMG_0090

IMG_0092

انتهای پیام/آ