در سفر اخیر رییس جمهور به بندرلنگه:

۱۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای بستک مصوب شد

فرماندار بستک گفت: در سفر اخیر رییس جمهوری و هیات همراه به هرمزگان، یک هزار و ۳۰۰ میلیارد رالد اعتبار به حوزه راه و آبرسانی این شهرستان مصوب شد.

فرماندار بستک گفت: در سفر اخیر رییس جمهوری و هیات همراه به هرمزگان، یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه راه و آبرسانی این شهرستان مصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین قتالی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از این میزان اعتبار یک هزار میلیارد ریال برای انتقال آب از خط لوله چارک به بستک نیز در نظر گرفته شد.

وی افزود: با اجرای این طرح، منبع آبی پایدار و مطمئن برای بستک و جناح و ۳۷ روستای در مسیر به وجود آمده و از رهگذر اجرایی شدن آن از چاه های آب فعلی می توان به عنوان ذخیره ای مطمئن برای مواقع ضروری بهره برد.

قتالی اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل راه خور جناح بستک را از دیگر مبلغ مصوبات مهم سفر رییس دولت و هیات همراه به هرمزگان عنوان کرد.

وی بیان داشت: با بازگشایی این مسیر امکان دسترسی مردم بستک و جناح به دریا میسر شده و شاهد رونق مطلوب اقتصادی در این مناطق و دسترسی راحت مردم بندر چارک و روستاهای همجوار آن به بستک خواهیم بود.

قتالی با اشاره به تلاش های استاندار هرمزگان در جهت بهبود شاخص های عمران و آبادانی در مناطق کمتر توسعه یافته استان، گفت: امیدواریم با جذب اعتبارات مصوب شده و اجرای سریع این طرح ها، شاهد رونق و آبادانی هر چه بیشتر این منطقه در آینده ای نزدیک باشیم.

انتهای پیام / ش.ز