برخی مسئولین ما هنوز خوش خیال هستند و فکر می کنند با برجام اتفاق خاصی می افتد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت گفت: بعضی از سخنان ما نسنجیده است در حالیکه باید بهترین سخن ها از زبان ما رانده شود چه بسا یک حرف کوچک از زبان ما گفته شود و […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت گفت: بعضی از سخنان ما نسنجیده است در حالیکه باید بهترین سخن ها از زبان ما رانده شود چه بسا یک حرف کوچک از زبان ما گفته شود و با آبروی چندساله یک انسان بازی شود.

وی افزود: گفتار و کلام زیبا زمینه ساز محبت و مهربانی در بین افراد است و وسوسه های شیطانی را از بین می برد.

امام جمعه شهرستان بستک در ادامه با اشاره به جنایات هسته ای آمریکا در ژاپن و بمباران شهرهای هیروشیما و ناکازاکی گفت: یکی از فسادهای برجا مانده از از بمب اتمی آمریکا، کشته شدن ۱۶۰ هزار انسان است و با اینکه ده ها سال از این ماجرا میگذرد اما همچنان بچه های ناقص الخلقه در هیروشیما و ناکازاکی به دنیا می آیند.

وی تصریح کرد: زن و مرد در در پی این بمباران هسته ای هنوز که هنوز است می ترسند که اگر بچه دار شوند به احتمال زیاد بچه های آنان نیز ناقص متولد می شود، یا دست ندارد یا از داشتن پا محروم است.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی افزود: آمریکا با این حرکت چه وحشتی در دل این مردمان انداخته ولی برخی مسئولین ما هنوز خوش خیال هستند و فکر می کنند با برجام اتفاق خاصی می افتد.

خطیب جمعه شهرستان بستک اظهار داشت: در تاریخ سیاسی آمریکا، این کشور با هر کشوری رابطه برقرار کرده خودش را دست بالا می گیرد پس بدانید که نمی شود به آمریکا اعتماد کرد.متاسفانه در برجام امتیازی به ما داده نشد، علاوه بر آن وقت مسئولین ما گرفته شد، فکر مردم هم مشغول شد و هیچ نتیجه ای نداد.

امام جمعه شهرستان بستک همچنین در سخنانی با اشاره به روز خبرنگار ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران شهرستان اظهار داشت: از مسئولین مربوطه می خواهم که جلسه بسیار خوبی برگزار شود و به نحو احسن از خبرنگاران تقدیر شود.چه کسانی که کار مطبوعاتی انجام می دهند و چه کسانی که در فضای مجازی فعالیت دارند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: امام زاده های شهرستان بستک مورد بی مهری قرار گرفته اند.اینها نوادگان امامان هستند.