شهردار جناح یکی از سخنرانان نشست مشترک شهرداران کشور

به گزارش بستک نیوز ، صبح امروز و به دعوت رییس مرکز مطالعات شهری و روستایی وزارت کشور، نمایندگان شهرداران استانهای کشور درپایگاه مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ تهران جلسه تحت عنوان «مدیریت بحران» برگزار کردند.

به گزارش بستک نیوز ، صبح امروز و به دعوت رییس مرکز مطالعات شهری و روستایی وزارت کشور، نمایندگان شهرداران استانهای کشور  درپایگاه مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ تهران جلسه تحت عنوان «مدیریت بحران» برگزار کردند.

در این نشست که با حضور شهرداران منتخب استانهای کشور ، مسولان سازمان شهرداریهای وزارت کشور ، جانشین شهردار تهران ، اساتید دانشگاههای تهران و اصحاب رسانه برگزارشد که محمد جلالی شهردار جناح بعنوان یکی از سخنرانان به سخنرانی پرداخت.

 با توجه به حوادث و سوانح مختلف به وقوع پیوسته در کشور ، مسایل و مشکلات مختلف بررسی و راهکار های مختلف ارایه گردید.

دراین نشست شهرداران دزفول ، کرمان ، بیرجند و جناح به نمایندگی از شهرداران منتخب صحبت کردند.

مهندس جلالی در این جلسه درخصوص مسایل و موارد مرتبط با مدیریت بحران درحوادث طبیعی ، امکانات ، ظرفیتها و کمبودهای شهرهای استان هرمزگان مواردی را بیان کرد و اظهار داشت : در دستورالعمل ابلاغی وزیر کشور با موضوع تشکیل ستاد مدیریت بحران درشهرها، وظایف انجمن ها و تشکل های مردم نهاد و سایر دستگاههای مرتبط با مدیریت بحران به خوبی تعیین نشده ودرموقع وقوع بحرانهابه عنوان یک چالش درمدیریت وهماهنگی بین دستگاههای خدمات رسان مواجه خواهیم شد.

شهردار جناح در ادامه صحبت ها خواستار تقویت مدیریت محلی و شهرداریها و شوراها و تجهیز مراکز معین و دارای سابقه حوادث طبیعی گردید و بیان داشت : مدیریت محلی اگر آموزش های لازم را در این خصوص ببیند باتوجه به شناختی که از شهر و روستا دارد ، در موقع وقوع حوادث بهتر میتواند خدمات رسانی مطلوب را ارایه نماید.

 جلالی در پایان از توجه و عنایت استاندار هرمزگان ، معاون امورعمرانی و مدیریت بحران استان به منظور تامین زیرساخت شهرهای استان نیز تقدیر و تشکر نمود.

انتها.ر