اجرای طرح عدالت در فرصت های شغلی در بستک

طرح عدالت در فرصت های شغلی در شهرستان بستک با برگزاری دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در مناطق روستایی رسما کلید خورد. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، بهرام فولادچنگ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک به خبرنگار بستک نیوز گفت : با همکاری مرکز فنی و حرفه […]

طرح عدالت در فرصت های شغلی در شهرستان بستک با برگزاری دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در مناطق روستایی رسما کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، بهرام فولادچنگ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک به خبرنگار بستک نیوز گفت : با همکاری مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ، آموزش و پرورش منطقه جناح و شورا شهرداری شهر جناح اقدام به برگزاری دوره آموزش فنی و حرفه ای در شهر جناح نموده ایم.

ax raees

فولادچنگ با اعلام خبر اجرای پروژه های مربوط به اقتصاد مقاومتی در شهرستان بستک که ذیل برنامه عدالت محور کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی در حال انجام است گفت اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک با همکاری بخشداری جناح، مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ، آموزش و پرورش منطقه جناح و شورای شهر جناح اقدام به برگزاری دوره آموزش فنی و حرفه ای در شهر جناح نموده و هدف از این اقدام فراهم نمودن امکان آموزش مهارت های شغلی برای همه شهرها و روستاهای تابعه است.

مسئول نمایندگی تعاون کار ور فاه اجتماعی شهرستان بستک با اعلام اینکه مهارت یکی از مهمترین نیازهای بازار کار شهرستان است گفت: برای اینکه در این زمنیه عدالت برقرار شود باید امکان آموزش رایگان را برای همه اقشار و مردم ساکن در شهرها و روستاها فراهم گردد. وی در این خصوص خاطر نشان کرد با توجه به فعالیت نمایندگی فنی و حرفه ای در شهرستان خوشبختانه این امکان میسر است و می توان از این ظرفیت و خدمت دولت در جهت توسعه مهارت نیروی کار بهره گیری کرد.

فولادچنگ با اعلام این خبر افزود  این دوره ها شامل تعمیر آبگرمکن و لوله کشی ساختمان ، نصاب و مونتاژ کار تابلو برق صنعتی و سویس کار و تعمیر ماشین های تجاری سنگین و نیمه سنگین می باشد که در محل هنرستان حاج ابراهیم عباسی شهر جناح در حال برگزاریست.کلاس های فوق الذکر در راستای اجرای مصوبات اولین همایش کارآفرینی و کارشایسته شهرستان بستک و ایجاد عدالت در فرصت های شغلی در حال برگزاریست. فولادچنگ در این خصوص خاطر نشان کرد این اداره در نظر دارد طی ماه های آتی با همکاری شوراها و نمایندگی فنی و حرفه ای شهرستان نسبت به برگزاری دوره های آموزشی در روستاهای شهرستان به فراخور نیاز اقدام کند.

انتهای خبر/آ