وضعیت نامساعد جاده مواصلاتی جناح – پای تاوه به لامرد / مردم چشم انتظار اقدام و عمل مسئولین زیربط + تصاویر

در پی اعتراض مردم جناح، پای تاوه و فرامرزان به جاده پوسیده جناح به سمت پای تاوه، جمعی از جوانان این منطقه با جمع آوری تصاویری از این جاده مواصلاتی به لامرد ابراز نگرانی کرده و از بی توجهی مسئولین زیربط به شدت انتقاد کردند. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، جاده از قدیم به […]

در پی اعتراض مردم جناح، پای تاوه و فرامرزان به جاده پوسیده جناح به سمت پای تاوه، جمعی از جوانان این منطقه با جمع آوری تصاویری از این جاده مواصلاتی به لامرد ابراز نگرانی کرده و از بی توجهی مسئولین زیربط به شدت انتقاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، جاده از قدیم به خاطر برقراری ارتباط مردم با سایر مناطق نقش مهمی در توسعه زندگی و رشد و تعالی تمدن بشری داشته است.این اهمیت با پیشرفت وسایل نقلیه و افزایش سرعت جابجایی دوچندان شده است، حتی استانداردهایی برای ایمنی مسافران و وسایل نقلیه تعریف شده است تا با رعایت آن ضمن سفری سریع و کم هزینه، ایمنی نیز رعایت شود.

جاده جناح به سمت پای تاوه که راه مواصلاتی به سمت منطقه فرامرزان و خروجی هرمزگان به فارس در رسیدن به شهرستان لامرد است فاقد هرگونه استاندارد و ایمنی است.

وجود چاله های فراوان و آب نماهای متعدد در این مسیر موجب می شود تا بعضی رانندگان به صورت مارپیچ یا خلاف جهت رانندگی کنند که این کار خطراتی را برای تردد خودروهای مقابل و عقب دارد.رانندگانی هم که از مسیر قانونی عبور می کنند بعد از مدتی با نقص فنی و جلوبندی خودرو مواجه می شوند.

janah - paytave 12

شهروندان این منطقه خواستار ترمیم و بازسازی این جاده هستند چرا که اکثر تصادفات در این مسیر بدلیل خرابی خود جاده از جمله تنگ بودن جاده، از بین رفتن آسفالت دوطرف جاده، وجود گودال های بسیار خطرناک وسط جاده و تعدد زیاد آب نما در این مسیر است.

وجود زیاد این آب نماها در این مسیر هم خود به شکلی یک معضل به حساب می آید.از آنجا که مسیر تردد خودروها برای لامرد در این جاده زیاد است هنگام بارندگی شاهد این هستیم که آب نماها پر شده و تردد خودروها از این مسیر کاملا غیرممکن می شود.

امیدواریم مسئولین زیربط در این سال قدری عمل گرا تر باشند و با اقدام و عمل خویش ثابت کنند که دغدغه مردم و مطالبات به حق آنان از مهمترین برنامه های کاری آنان است تا مردم نیز دایره اعتمادشان به مسئولان فراغ تر شود و قدرشناس همت والای مسئولان خدوم این شهرستان باشند چرا که این ملت، قدرشناسِ خادمان اند.

دیدن ویدیو از آپارات :

تصاویر ارسالی توسط جمعی از جوانان فرامرزان در زیر قابل مشاهده است.برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

janah - paytave 3

janah - paytave 2

janah - paytave 1

janah - paytave 4

janah - paytave 6

janah - paytave 5

janah - paytave 7

janah - paytave 8

janah - paytave 9

janah - paytave 11

janah - paytave 10

janah - paytave 11

janah - paytave 13