در گفتگوی اختصاصی ناصر شریفی با بستک نیوز مطرح شد:

معاون وزرا نیرو و راه و شهرسازی هفته آینده به منظور کلنگ زنی ۷ طرح مهم عمرانی به بستک و بندرلنگه سفر خواهند کرد

به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بستک نیوز ، از کلنگ زنی ۷ طرح مهم عمرانی در غرب هرمزگان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، معاون وزیر نیرو ، استاندار و جمعی از مدیران کل استانی خبر داد.

به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بستک نیوز ، از کلنگ زنی ۷  طرح مهم عمرانی در غرب هرمزگان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، معاون وزیر نیرو ، استاندار و جمعی از مدیران کل استانی خبر داد.

وی با اشاره به کلنگ زنی این طرح ها گفت : پروژه های عمرانی و زیربنایی از مطالبات دیرینه مردم غرب هرمزگان بوده است که با حمایت وزرا و همکاری معاونین وزرا و استاندار هرمزگان انجام می پذیرد که قطعا در رونق منطقه تاثیر به سزایی خواهد داشت.

نماینده غرب هرمزگان اظهار داشت : این طرح ها باعث توسعه پایدار و متوازن ، رونق و پویایی و اشتغال پایدار خواهد شد و همانطور که بارها اعلام کرده ام افق و آینده غرب هرمزگان بسیار روشن و درخشان خواهد بود و با وحدت و همدلی شاهد توسعه منطقه در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

ناصر شریفی با اشاره به پروژه های عمرانی که قرار است توسط معاونین وزرا و استاندار هرمزگان عملیات اجرایی آن آغاز شود را در حوزه آب و راه برشمرد و افزود : افتتاح ایستگاه پمپاژ ، خط انتقال و مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی بندرلنگه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال ، کلنگ زنی فاز اول طرح مهم خط انتقال آب از دریا (بندرچارک) به بستک و جناح و روستاهایی که در این مسیر قرار دارند با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال را از طرح های عمرانی در حوزه آب معرفی کرد .

وی همچنین کلنگ زنی ، بهسازی و احداث محور دو بانده دو راهی چارک تا شهر چارک ، کلنگ زنی ۶۵ کیلومتر بزرگراه بندرلنگه – پارسیان (حد فاصل روستای دیوان تا روستای گلشن) ، افتتاح پروژه راه روستایی لاورمیستان و لاورشیخ در بستک که از مطالبات دیرین مردم این مناطق بوده است ، کلنگ زنی احداث بلوار از ورودی شهر چارک تا بندرگاه چارک به طول سه و نیم کیلومتر با مشارکت منطقه آزاد کیش را از طرح های عمرانی حوزه راه معرفی کرد.

نماینده غرب هرمزگان در پایان یاد آور شد : در سفر مذکور مسئولان کشوری و استانی به غرب هرمزگان در خصوص راههای خاکی روستایی باقی مانده در منطقه شامل محور حسین آباد ، پشت بند و انجیردان در بستک و کوه بدو در بندرلنگه با همانگی وزیر راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار تصمیم گیری خواهد شد.

گفتنی است سفر معاونین وزرا ، استاندار و مدیران کل استانی به غرب هرمزگان از بستک آغاز و در بندرلنگه به پایان خواهد رسید.

انتها/